Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Nálatok maradna otthon az...

Nálatok maradna otthon az apuka a gyed második felére? (a baba 1 éves korától) Örülnétek neki?

Figyelt kérdés
Ha anyagilag ugyanúgy jönnétek ki.
2018. aug. 7. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Kérdeztem a párom de ő azt mondta nem maradna. Nem bírná a folytonos monotonságot meg a bezártságot meg az egész naposfigyelést.
2018. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk maradt a férjem. Mindketten így akartuk. Nagyon tetszett neki, élvezte az egészet.
2018. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nàlunk kb két hónap múlva lesz esedékes. Férjem nagyon gondoskodó apuka sztem mindketten élvezni fogjàk én félek az egésztől, hogy hogy fogom megszokni stb de ez legyen a legnagyobb probléma
2018. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk 6 hónapos korától marad majd a babával. Másként kb eladósodnánk. De már most nagyon várja. Remélem bírni fogja.
2018. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk volt az uram a második gyerekkel, alig akart visszamenni melózni, nekem kellett a sarkamra állni, hogy m ost már elég a pihiből:D
2018. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk ő se akart és én se örültem volna neki de a gyerek is nagyon anyás, úgyhogy mondhatjuk, van egyetértés. :D
2018. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Öcsémmel annó odahaza volt az apja 1 éves korától, teljesen jól elvoltak.

A férjem nem szívesen maradt volna idehaza, én meg nem szívesen mentem volna dolgozni ilyen kicsi gyerekek mellől.

Nyilván, ha muszáj lett volna, megoldjuk.

2018. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk 15 hónapos korában volt a csere. Én mentem dolgozni, apa eljött gyedre. Szereti. De nem minden apának való. (Bár szerintem amelyiknek nem való.az bele sem mer vágni)
2018. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk maradt a férjem. Anyagilag mondjuk jobban jöttünk ki, mert neki olyan a munkája, és a főnöket, hogy teljesen otthonról is tud dolgozni, ha úgy akar. Szóval igazából így én visszamentem dolgozni, ő maradt otthon (de persze addig is majdnem annyit volt otthon).


Ők nincsenek bezárva, élvezik az egészet, bár a gyerekünk jár 1-2 napot már napközibe (2 éves), és én is igyekszem sokat otthonról lenni.


Én nagyon örülök, hogy ő ilyen támogató, és igazán akarja ezt az egész szülőség dolgot.:)

2018. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem maradna és nem is szeretném, ha maradna. Mi így vagyunk kerék egész, hogy én, az anyuka vagyok itthon a gyerekkel :)
2018. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!