Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi szabadsággal számolhato...

Mennyi szabadsággal számolhatok? Nekem egy kalkulátor 19 napot számolt ki.

Figyelt kérdés
Tavaly született a fiam, nov. 7-én. A munkahelyemről előtte úgy jöttem el, hogy kivettem a bent lévő szabadságaimat, utána okt. 17-ől voltam Cseden, ami idén ápr. 3-án járt le. Most ugye töltöm a Gyedet.Jövőre július 1-től mennék vissza. 1982-ben születtem és 2012-ben indult a munkaviszonyom.Nincs 2017-ről megmaradt szabim.

2018. aug. 15. 13:29
 1/4 babyboom567 ***** válasza:
10%

a csed idejére és a gyed első fél évére jár szabi(így tudom, vagyis nekem ennyit fizettek ki,mert megszűnt a cég ahol dolgoztam)

Szerintem,mivel írod,hogy 2017re már nincs bent szabid,ezért 2018 január 1-től 2018 októberig jár.Elvileg havi 2 nap,az 18 nap kb.

2018. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem havi 2 nap a szabadság. Az éves alapszabadság mennyisége életkor függő plusz erre jön meg a gyerek utan járó plusz két nap
2018. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.igen,nekem azt hiszem 25 az alap, 2 jár a fiam után. Arra vagyok kíváncsi hogy ez a kalkuláció helyes lehet-e. Csak mert állítólag én már előre kivettem a csed idejére járó napokból is - mert bentlevő szabira jöttem el. Nem mentem táppénzre hanem a 34.hétig dolgoztam.
2018. aug. 20. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Elképzelhető sajnos. Nekem pont most aktuális, szept.1-el lejár a gyesem. A cégnél lekértem a szabadságaimat, 14 napot kapok. +8at, amit év végéit vehetek ki. Kiszámoltam a neten én is kalkulátor segitségével, és sajnos tényleg "csak" ennyi jár. Én is úgy jöttem el, hogy az adott évben kimerítettem a szabadságkeretemet.
2018. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!