Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Dec.1-től csed-et igènyelnèk, csalàdi kedvezmènyt is èn igènyelnèm. A csed igènylőlapon viszont nem szerepel a csalàdi kedvezmènyre vonatkozó kèrdès, a koràbbi lapon szerepel az új lapon viszont nem. Mièrt?

Keress kérdéseket hasonló témában: csalàdi kedvezmèny

2018. nov. 22. 14:48  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jogosult vagyok családtámogatási kedvezményre, ha októberben mentem vissza dolgozni gyesről és napi 4 órát dolgozom?
Ha a CSED-et és a GYED-et egy igénylőlapon igényeltem, akkor ha GYED mellett munkát végzek van valamilyen külön teendőm?
Most igénylem a GYED-et. Az igénylőlapon a nyilatkozat adóelőleg megállapításához résznél van egy ilyen: 47. § (5) bekezdése alapján az adóalap kiegészítést igénybe kívánja...
Terhességi állománybavételnél (TGYÁSHOZ) az orvosom korábbi időpontot írt az igazolásra, mint ahogy szeretném megkezdeni, ez az OEP-nél gond lehet? Az OEP-es igénylőlapon...
A tgyás igénylőlapon melyik részeket kell kitöltenem ha szülés előtt szeretném igényelni?
MÁK igazolvánnyal utazhatok egyedül kedvezményesen a BKV-n? Gyesen vagyok és most kezdek dolgozni, használhatom a kedvezményre jogosító igazolványt?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!