Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha teherbe esek, a munkaadó...

Ha teherbe esek, a munkaadó fizeti a segélyeket?

Figyelt kérdés
Külföldi munkavállaló vagyok, es masfel eve dolgozom, mar szeretnénk picit, de nem vagsok tisztában a magyarországi törvényekkel. Van amit az állam és van amit a munkaadó fizet? Ha igen, hany evig es mit? Köszönöm szépen!
2018. dec. 1. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Attól függ honnan pofátlankodtál ide?
2018. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Az állam fizeti a CSED-et, Gyed-et, Gyest.
2018. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első kommentelő nagyon intelligens ember lehetsz :) azert jöttem Magyarországra,mert magyarként valahol otthon akartam érezni magam, távol az ilyen gondolkodású emberektől, mint amilyen Te vagy. Szép napot kívánok! :)


2.nak köszönöm!

2018. dec. 1. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt egy általános leírás, az "ellátások" címszó alatt fajtánként utána tudsz olvasni.

[link]


Ha nem világos, akkor bemész a lakóhelyed szerint illetékes kormányablakhoz, ahol minden kérdésedre választ kaphatsz.

2018. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A CSED-et és a GYED-et nem állambácsi fizeti és nem jár alanyi jogon.


CSED: [link]


GYED: [link]

2018. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha magyar vagy, ne haragudj az 1-es miatt ránk. Van itt néhány DK-s, azok ilyenek, sajnos.
2018. dec. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!