Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi idő CSED-re az átfutási...

Mennyi idő CSED-re az átfutási idő?

Figyelt kérdés

November 27-én szültem meg kisfiamat, és december 13-án küldtem ne a papírokat a munkáltatónak. Családit és anyaságit már rég megkaptam, de a CSEDet még nem..


Munkáltatót kérdeztem, azt mondták már leadták az igénylést, de hiába kérdeztem mikor adták le, nem tudtak rá válaszolni, se határozatot semmit nem kaptam, hogy bírálnák az ügyet stb. A cég semmit nem tud felmutatni hogy foglalkoztak volna ezzel..


Attól félek nem adták le 😬

Létezik hogy ilyen sokáig nem kapok semmi infót?

Utalásba kértem k&hra ha ez számít..



2019. jan. 9. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, elvileg minden hónap 10-ig kell utalni a csedet. Reménykedek.
2019. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ugyan így vagyok én is csak december 7.-en adtam le a papírokat, de nem kaptam semmit most január 10.-en se határozatot se pénzt neked megerkezett?
2019. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok, nekem nem jött semmi :(
2019. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem sem jött semmi..
2019. jan. 12. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Hétfőn utaltak! Nektek is?
2019. jan. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem elvileg ma fognak..

Munkáltatóm "elfelejtette" beküldeni a papírt :/ sejtettem..

2019. jan. 18. 10:38
 7/7 anonim válasza:
Velem már felvették a kapcsolatot hogy beérkeztek a papírjaim de mivel közbe megszületett a pici így el kellett küldenem az ő adatait is elvileg februárban már meg fogom én is kapni
2019. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!