Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A GYES-t és a családi pótlékot...

A GYES-t és a családi pótlékot ugyanott kell ígényelni és mindkettőt külön kell?

Figyelt kérdés
Ma a kormányablaknál mondtam, hogy GYES-t és az egyszeri anyaságit szeretném megígényelni, erre adtak nekem egy olyan sorszámot amihez az összes családi támogatás tartozik. Mindkettőt megígényeltem, de én hülye a családi pótlékot meg elfelejtettem mondani hogy nyilván az is kell. Nem is kérdeztek rá, hogy azzal mi a helyzet, arra gondoltam hogy akkor ha a gyest elintéztem a családi is járni fog, de aztán kapcsoltam itthon hogy azt külön kellene talán. Most akkor vissza kell mennem oda,ugye?

2019. jan. 9. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj visszamenned, lehet postai úton is igényelni, a neten találsz nyomtatványt hozzá, vagy ha van ügyfélkapud, úgy a legegyszerűbb és leggyorsabb.
2019. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kell hozzá a gyermekem tb-je? Csak mert az nem érkezett még meg.
2019. jan. 9. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,kell.
2019. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!