Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hol kell reklamálni, ha nem...

Hol kell reklamálni, ha nem jön meg a táppénzem?

Figyelt kérdés
Február 1-től március 5-ig voltam táppénzen 9-es kóddal. Ha jól tudom az OEP megszünt? A munkahelyem nem kifizetőhely. Még nem kaptam semmit, ki a kifizető?
2019. márc. 17. 22:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szegény könyvelő, jó eséllyel azon szív, hogy beküldi a foglalkoztatóit és visszadobják, mert most éppen olyan a rendszer, hogy rájön a dilihopp és nem fogadja be a szokásos módon :(

Én múlt héten adtam be egyet, visszadobták azzal, hogy nem vagyok meghatalmazott. Ja, hogy ők elírták a mailemet a regisztrációkor? :(

Szóval kérd meg a munkáltatót, kérdezzen rá a könyvelőnél.

2019. márc. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nincs bsz. Csak táppénz . Neak számát kikeresed neten ami ugyan az mint az oepé és tajszám alapján rákérdezel hol áll az ügy... nem foglalkoznék a foglalkoztatoval.
2019. márc. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Katasztrófa magyarország
2019. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Múltkor a gyest meg a családipótlékot sem kaptam meg, kiderült, hogy a helyettesítő postásnak nem volt kedve értesítést írni, de akkor is bennem volt az ideg. Persze páromnak van fizetése, de közben építkezünk is, ha tőle kell pénzt kérnem, akkor annyival kevesebb lesz a házra...
2019. márc. 18. 13:35
 15/21 A kérdező kommentje:
Ja és felhívtam a neak-et, de közölték, ők nem foglalkoznak ilyenekkel a nyugdíjfolyósítót kellene felhívom, de ők meg nem veszik fel...
2019. márc. 18. 13:41
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát ez már tényleg elfogadhatatlan ami ott folyik. Menj be, személyesen, és követeld a pénzedet
2019. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%
te, utolsó, mi elfogadhatatlan, hogy nem a neakhoz tartozik az ellátások elbírálása és számfejtése? CSúcs.
2019. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én nem tudom hogy ki mi mihez tartozik, mert 20eve nem elek rabszolga országban, söt nem is vagyok Magyar, hanem cseh, az utlevelem is az, de hogy hogyan tudok magyarul, azt még magam se tudom.


Tökmindegy, valahova menjen be, és kovetelje a pénzét. Ami jár, az jár.

2019. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 aaaaaaa ***** válasza:
52%
Valahova menjen be! Nem érdekel hova, oldják meg :D
2019. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
5 telefonszámot is kaptam mire megtaláltam a táppénz folyósítót. Mindenki máshoz küldött. 5-8 munkanap múlva elvileg megkapom a pénzt. A főnököm későn adta le a papírjaim.
2019. márc. 19. 16:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!