Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Milyen (önkormányzati) támogat...

Milyen (önkormányzati) támogatást vehetne igénybe egy egyedül élő anyuka?

Figyelt kérdés
3 hónapos a baba, 37000 Ft-ból élnek. Apuka nem fizet (válófélben vannak, gondolom, már elköltözött), egy kis faluban laknak. Szerintetek ha bemenne a helyi önkormányzathoz, kaphatna valamilyen szociális támogatást?

2019. ápr. 3. 09:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy azért kap csak 37-et, mert a biztos munkahelyről, és megtakarítással ment szülni. És azért érdeklődik a további segélyek után, ugye? Mondjuk látszik a százalekodból, mennyire hasznosak a válszaid, nem is ertem minek vitázok veled. De miert nem adsz neki kölcsön pár százezret, ha ennyire belelátsz?
2019. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
27%

Nézd ez nem az én pályám, támogasd te, ha szerinted a semmire szült szegényke.

Én biztosan nem fogom, sőt....

2019. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
47%os, ha nem a semmire szült volna akkor kapna gyed-et, nem segélyekért kuncsorogna, meg tartásdíjért. Csak a gyereket sajnálom, ő az egyetlen aki semmiről nem tehet mégis ő fog szenvedni felelőtlen anyja miatt.
2019. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Nem, nem kuncsorog, a kérdése sem erről szólt. Én az egyik válaszoló vagyok, és mivel én nem vagyok rászoruló, fogalmam sincs, hogyan tudna kicsit több pénzhez jutni, legalább addig, amíg ilyen pici a baba. Az anyukájától kap valamennyi segítséget, másra nem igazán számíthat. Amíg az egészsége nincs rendben, kérdéses, hogy tudna munkát vállalni, de az is, hogyan fogja tudni ellátni a kicsit.

Az nem vezet sehova a probléma megoldásában, hogy szidjátok, miért vállalta a babát egy ilyen férfival. Én sajnálom őt, hogy ilyen helyzetbe került. De köszi azoknak, akik értelmes válaszokat adtak.

2019. ápr. 4. 14:57
 25/28 anonim ***** válasza:
24%

"A kérdező kommentje:


Nem, nem kuncsorog, a kérdése sem erről szólt. Én az egyik válaszoló vagyok, "



Máskor legalább válts nicket, ostoba!

2019. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
29%
Adja örökbe a picit. Pici baba, viszik mint a cukrot, a külföldiek nem nagyon törödnek vele, van e bármilyen egészségügyi problémája. De lehet még magyar szülő is bevállalná. Utána pedig kötesse el magát.
2019. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
#25: Úgy látszik, nem érted... Az itteni 9-es válaszomban belinkelt MÁSIK kérdést nem én tettem fel, ott vagyok válaszoló. EZ a kérdés valóban az enyém, de én akkor se az az anyuka vagyok, akiről a kérdésem szólt. Ő nem kuncsorgott, csak tanácsot kért az egészségével kapcsolatban. Én meg javasoltam (volna) neki, hogy próbáljon valami támogatást szerezni, mert ennyi pénzből nemhogy meggyógyulni, de megélni sem lehet egyedül egy kisbabával. Ez így már érthető?
2019. ápr. 4. 16:16
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
És még kérdik sokan miért ne végzettség és munkahely nélkül vállaljon valaki gyereket....a felelőtlen anyja jól tönkrevágja a baba életét.
2019. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!