Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elkápzelhetőnek tartjátok,...

Elkápzelhetőnek tartjátok, hogy önhibáján munkanélkülivé vált, kiskorú gyerekkel lévő egyedül élő anyát kilakoltatssanak-Debrecen-, mert a regie költséget nem tudja ez miatt fizetni, önkormányzati lakásból?

Figyelt kérdés

Mai nap hallottam,hogy a fentieket akarja bírósági úton,elérni a debreceni önkormányzat.Hogyan tudja fizetni,vagy vajon miért nem fizette a csoka cslaád a regiet?A nőt kirugták munkahelyéről,a gyerek iskolaba jár.alsós,gyerektatást nem tudnak behajtani,a férj lelépett.


Ilyenkor mit lehet tenni?A nő nem tud ügyvédet fogadni,nincs pénze!Szerintetek mit lehet csinálni?Tudnátok valami okosat javasolni?


2010. nov. 10. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Mi az a regie költség?


Viktor király nem hirdetett moratóriumot tavaszig? Debrecenben az egyik legfőbb csahosa ül a trónon. Mi történt, lázad?

2010. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen esetben kellene segítséget kérnie az önkormányzattól, szociális alapon, de nem akkor, amikor már ki akarják lakoltatni, hanem amikor először nem tudja fizetni.
2010. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Udv


Ha jol tudom van egy par alapitvany amelyik ilyes esetben talan tud segiteni, mert gondolom ha ki van fizetve a tartozas megszunik a kilakoltatas


Egy ilyet talaltam most a neten szerintem van tobb is talan erdemes lenne veluk felvenni a kapcsolatot ha esetleg ok nem it tudnak segiteni de biztos megmondjak kihez erdemes fordulni ilyen esetekben



[link]

2010. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
nem
2010. nov. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen elképzelhetőnek tartom. Még annyit az anya védelmében leírnék, hogy kisgyerekkel annyi esély van a mai világban munkát találni, mint megnyerni a lottót.

Csak nem értem. Önkormányrzati lakásból nem lakoltatnak ki egyik napról a másikra. Sajnos ilyen előforult az ismerettségi körömben, onnan tudom. ott már elég hosszú ideje nem kell a lakónak fizetni, hogy ide eljusson a dolog. Kb. fél év az minimum. tehát szerintem lett volna ideje az anyának segítséget kérni, valami segélyt vagy részletfizetési lehetőséget vagy valami megoldás lehetett volna.

Amúgy meg annyi, hogy Kósa tényleg a legnagyobb ellensége a kilakoltatásnak (sajtó szerint).

A moratórium a devizahitelesekre vonatkozik

De most télen, a fűtés szezonban ilyenkor nemis szabadna. Nem is tudom, hogy a fagyhalál rendelet azt hiszem mondjuk dec 15-től van. De ezúton Boldog karácsonyt kívánok Kósának és a debreceni önkormányzatnak, remélem nekik is hasonló lesz a karácsonya.

2010. nov. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tavaszra nem ők lesznek az egyetlen csdalád,aki utcára kerül! Nem fog nekik senki segíteni,sajnos.
2010. nov. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!