Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Elküldtek a munkahelyemről,...

Elküldtek a munkahelyemről, és kiderült hogy terhes vagyok. Milyen ellátást fogok kapni?

Figyelt kérdés

Nemrég új munkahelyre kerültem, ahol a próbaidő lejárta után közölték hogy nincs szükségük a munkámra. Pár nappal ahogy ezt megtudtam, kiderült hogy terhes vagyok. Sokáig próbálkoztunk, erre pont most hogy szünetet tartottunk az új munka miatt, akkor jött össze. Egyszerre örülök és vagyok nagyon kétségbeesett!


Mit lehet ilyenkor csinálni? Milyen ellátásra leszek jogosult? Ha az számít valamit, előtte 2 év folyamatos munkaviszonyom volt.


2019. jún. 5. 15:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Augusztusban szűnt meg a munkam. Szeptember kozepen jelentkeztem be, decemberben szultem. En Angliabol jöttem haza. Itthon vettunk házat.. Stb. Minimálbér után számolták ki a Csedet, Gyedet. Annyi a hátrány hogy ha terveznek 2.gyereket,rá csak gyes járna mindenképp. Kivéve ha megint dolgozom előtte min 1-2? évet. Viszont menj be es kérdezz rá. Hogy kihagyhatsz-e ennyi időt.. Vagy probalj meg elhelyezkedni határozott munkaidore is akár..
2019. jún. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!