Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyesből hogy lehet megélni?

Gyesből hogy lehet megélni?

Figyelt kérdés
A párom keres nem rosszul de nem is annyira jól hogy elég lenne a keresete a gyes alatt.. ilyenkor merül fel a bölcsibe adás? vagy ki hogy oldja meg hogy ne keljen bölcsibe adni a gyereket de mégis normálissan meg tudjanak élni?

2019. jún. 20. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, de kicsi igényekkel. Mi a bölcsit választottuk, hogy ne kelljen nyomorognunk. Jó döntés volt, szerette a bölcsit és én egy szuperül fizető munkát találtam (előzőm megszűnt gyed alatt), ahol elő is léptettek, nagyon jó hogy így alakult, hálás voltam a sorsnak.
2019. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Én a GYED után visszamentem dolgozni. A fiam meg bölcsibe.
2019. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Előzőleges megtakarításból, ha nem elég a másik fizetése.

Legalábbis mi előre készültünk

2019. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. GYED leteltével bölcsi, majd vissza dolgozni.
2019. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem is arra van, hogy megélj belőle.
2019. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Hát nekünk 2 gyerek van, ha lejar a masodikra a gyed megyek vissza dolgozni. A nagy is suliba jár addigra már... de nem is akarok 3 evig itthon peneszedni...
2019. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

A gyes nem is arra van, hogy megèlj belőle. Az csak egy kis segítsèg.

Vagy elèg a fèrj fizetèse, vagy van fèlretett pènz erre az esetre, vagy marad a munka ès bölcsi.

2019. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Mi úgy oldottuk meg, hogy nem szültem addig, amíg nem volt miből eltartani.
2019. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szükösen de megkell èlnünk, egyedül nevelem a kèt gyereket. Visszamenni dolgozni nem tudok, mert vidèki gyerekeket nem vesznek fel a városi bölcsibe, hiába van hely. Magánra pedig az egèsz fizetèsem elmenne, így semmi èrtelme. De májusig kell kibírni aztán minden szuperebb lesz. :)
2019. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!