Miert kell igenybe vennem?

Figyelt kérdés
Megszuletett a masidok babank. A munkahelyemrol jött egy olyan papir, hogy fizetes nelkuli szabadsag kerelmezo. Miert kell igenybe vennem? Nincs ra szuksegem.
2019. júl. 8. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lenne. Vagy maris mész vissza dolgozni?
2019. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, maradok itthon. Tehat akkor ez azert van.Arra a 3 evre, amig itthon maradok. De akkor elso gyermeknel ilyet miert nem kellett ki toltenem?
2019. júl. 8. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy töltettek ki. Kötelező. A csed lejárta után hivatalosan fizetés nélküli szabadságon vagy. Általában a gyed igénylővel egy időben adják oda kitölteni.
2019. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél is ki kellett tölteni.
2019. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tuti nem töltöttem ki, mert a fonokom sem latott meg ilyet.
2019. júl. 8. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván akkor a pici kezecskéddel magad írtad. Ilyen kérelem nélkül nem maradhattál volna otthon a gyerekkel
2019. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, az elsővel én sem töltöttem ki, majdnem 2 éves volt a gyerkőc, amikor én kérdeztem rá, hogy nem kellett volna?És utólagosan beküldtem. Törvényileg kötelező lenne a gyed kezdetével, de NORMÁLIS munkahely nem fog ilyen miatt kirúgni. MOst várom a 2. babát, új HR-es van a cégnél, ő már előre kiküldte, hogy majd töltsem ki.
2019. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azert biztosjobban tudom, hogy toltottem e vagy sem. Köszönöm kedd utolsó. Telefonalok egyet en is ma, hogy utolag kuldjenek.
2019. júl. 9. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!