Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Városliget Kéttannyelvű...

Városliget Kéttannyelvű Általános iskoláról van személyes tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Személyes nincs, az egyik ismerősömnek jár oda a kislánya. Jó fejű, okos, értelmes gyerek, aki egy sima sulit könnyen venne. Itt mindennap este 10ig ül vele az anyja és tanulnak nagy sírás-rívás árán. Az anyja szerint megéri.
2019. aug. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Unokabáttyám egyik gyereke odajárt. Átvitte inkább a Lemhényi Dezső kéttannyelvűbe. Az is jó iskola, csak nem annyira versenyistálló, hogy a gyereknek játszani se maradjon ideje.
2019. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25 éve jártam oda, szóval sok dolog változhatott azóta. Akkor a nyelvoktatás viszonylag hatékony volt, de az elvileg angolul oktatott természettudományos tárgyak rettenetesen felületesen mentek, házi kiadványokból, szinte csak a vonatkozó angol szavakat tanultuk. Ha a "reál" vonal érdekli a kicsit, érdemes utánakérdezni az aktuális állapotoknak.
2019. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2010-től oda jártam, nagyon tudom ajánlani. A legtöbb tanár türelmes és érti a dolgát, tudja mit csinál, és a közösség is nagyon jó, legalábbis az én osztályomban soha nem volt semmi gond. Nyelvtanulásra tökéletes, 8. végén simán letettem egy felsőfokút, ahogy az évfolyam 80%-a is. 3-as diákként is jó központit írtam, mert a tanárok noszogattak és minden esélyt megadnak fejlődni.
2021. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!