Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kisfiam elég lassan ír. Van...

Kisfiam elég lassan ír. Van valamilyen módszer, hogy gyorsabban írjon?

Figyelt kérdés

Hiába tudja dolgozatkor az anyagot,kicsúszik az időből,mert lassan ír és olvas,harmadikos.Így a jegyei is rosszak,pedig tudná,de nem ér a végére a dolgozatoknak.

Amúgy is csúnyán ír,külalakja kettes.

Hogyan,és mit gyakorolhatnék vele itthon?


2019. okt. 1. 14:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

És a figyelmével minden rendben van?

Azt értem, hogy a finommotorikája jó, hogy nem diszes... de képes a megfelelő feladattartásra is? Mert attól pl lehet nagyon-nagyon lassú a gyerek. Nem feltétlen az írása a lassú, hanem maga a teljes feladatmegoldás, mert nem érdekli, mert minden más jobban érdekli.


Én nagyon sajnálom, hogy ilyen taníttótok van, igazából én minden gyereket nagyon sajnálok, akinek nem olyan tündéri pedagógus jutott, mint nekünk... nálunk figyelemzavar is van a háttérben és bizony megbeszéltük a tanítókkal, ők pedig megtanulták megfelelően kezelni.

2019. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Volt figyelemzavar vizsgálat,nem volt az.Ott is a gyakorlatlanságot állapították meg.
2019. okt. 5. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!