Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » El szoktál menni a gyermeke...

El szoktál menni a gyermeke (i) d minden iskolai rendezvényére/fellépésére?

Figyelt kérdés

A sulinkban rengeteg nyitott rendezvény van. Az utóbbi időben volt 3 gyertyagyújtás, iskola karácsony, idősek napja, mikulásnap, kórusok hangversenye, betlehem, Szent Erzsébet nap.

Ezeken a lányom is fellép, hisz énekkórusban énekel+hegedül. Természetesen a szülőket is várják ezekre a rendezvényekre.

Ezek általában iskolaidőben vannak, ígyha megszakadok se tudok mindegyiken ott lenni, hiszen dolgoznom is kell.

Erre ma az osztályfőnöke az iskolakarácsonyon megjegyezte (amin ott tudtam lenni), hogy "milyen jó VÉGRE engem is látni az iskolában". Az osztályban az ajándékozásnál meg megköszönte azoknak a szülőknek a közreműködését akik az összes rendezvényen a jelenlétükkel segítették és támogatták a gyerekeket.

Kicsit rosszul esett, hisz én is szívesen ott lennék a lányom összes fellépésén, de egyszerűen nem tudom megoldani.


2019. dec. 20. 18:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Évnyitón voltunk, szeptemberben volt családi sport napbegy sport pályán, arra jelképesen elmentünk 1,5 órát, mert különben bírták volna igazolatlannak azt a napot, de nekem menni kellett dolgozni aztán volt októberben egy nyílt óra, illetve tegnap iskolai karácsony, ezeken ott voltunk mindketten szülők. (elsős gyerek)
2019. dec. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen el,nekem és gyereknek is fontos hogy ahol szülöket is várják oda el tudják jutni,de sajnos volt olyan munkahelyem ahol ezt nem tudtam megoldani,mert nem engedték el korában se szabadságra ,az nagyon rossz volt nekem .
2019. dec. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%

Amin tudok részt veszek(du.-i dolgok), de általában a nyugdíjas anyukám szokott elmenni helyettem.

Egyedüli óvónőként , ped aszisztens társsal dolgozom egy csoportban, állandó de-ösként.

2019. dec. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
63%

Hú, hát én a helyedben megkérdeztem volna az osztályfőnököt, hogy eltartja a gyerekedet, ha téged kirúgnak a sok hiányzás miatt?!? Ezek a bunkó pedagógusok nem veszik észre, hogy dolgozó szülő is létezik ám.

Gyerekként én is megszenvedtem. Mivel anyukám egyedül nevelt, és dolgozott is, sokszor nem tudott elvinni a szereplésekre.

2019. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!