Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmennél a fellépésére ha...

Elmennél a fellépésére ha most lenne lehetőség valószínűleg először és utoljára látni, amellett hogy zenét is szereted?

Figyelt kérdés

[link]

A videóban szereplő színes hajú csávó lépne fel Budapesten, mivel kevés száma van még csak most van feltörekvőben, de már nagy nevekkel is szerepelt, így adnék neki egy esélyt élőben is, mert egyébként a híres/hírhedt Bloods bandához tartozik(a videóban onnan a piros kendő) ami anno még a Crip riválisa volt, aki idősebb 30-40es az esetleg emlékszik is bandaháborúkra, ahol az utcán ölték egymást.

Amúgy magát a zenei műfajt már jóval régebb óta követem, úgy vagyok vele hogy inkább megnézném, a pénz elmegy másra is..

Na meg a magyar rappernek nem nevezhető egyének a közelébe nem férhetnének.


2018. márc. 2. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, ha kedveled a zenéjét, a helyedben mennék megnézni.
2018. márc. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hogyha szeretNÉM nyilván mennék ha lenne rá lehetőségem.

De én a metalt és a rockot szeretem ezért nem.

2018. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!