Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvigyem-e 8 éves kisfiamat...

Elvigyem-e 8 éves kisfiamat Bödőcs Tibor fellépésére?

Figyelt kérdés
Borzasztóan szeretne jönni, de tudom, hogy nem igazán neki való.
2011. febr. 28. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem jó ötlet. én pár hónapja láttam,jó volt,de nagyon hosszú és későn kezdődött,majdnem elaludtam rajta felnőtt létemre. tényleg hosszú volt. ja és a poénok nagy részét már hallottam a showder klubban.

35/N

2011. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom..Értené egyáltalán?Ezt most arra értem,hogy 10-11 évesen én is néztem a Fábryt és néha nem értettem miről beszél(politikai dolgok,egyéb aktuális témák,amiket nyilván egy gyerek nem ért).De ha a tv-ben szokta nézni,szereti,tud rajta nevetni akkor igen :)
2011. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyáron szoktak lenni szabadtéri programok, ahol fellépnek. Tavaly a Balatonon voltunk, és egy csomó helyen láttam kiplakátolva. Esetleg ígérd meg neki, hogy keresel nyáron egy ilyen programot, ahova kényelmesebben el tudtok menni, nem kell egy helyben ülni, nem lesz olyan későn, stb...
2011. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!