Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szerintetek lesznek évismétlők?

Szerintetek lesznek évismétlők?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 09:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem max az, aki semmit nem csinál és eddig is bukásra állt.
2020. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ÉN is azt gondolom, hogy ahol a szülők is maximálisan a gyerek mellett állnak, ott sem biztos, hogy pótolni tudják az iskolában elhagzott magyarázatokat, stb. A legtöbb szülő nem pedagógus.
2020. márc. 23. 21:39
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülő leül a gyerekkel tanulni, akkor jobb jegyek születnek. Ha sem a gyerek, sem a szülő nem foglalkozik semmivel, akkor előfordulhat. Amennyiben a mostanáig kapott jegyei alapján sem felelt meg a gyerek.
2020. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahol foglalkoznak a gyerekkel ott jobb jegyek születnek, mert konkrétan a dolgozatot is kb a szülő oldja meg, a gyerek csak leírja. (Konkrétan tudok ilyenről a környezetemben)

Az a gyerek aki semmit nem scinál mert nem segítenek neki, az lehet évismétlő.

2020. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Anya középiskolai tanár. Konkrétan volt olyan gyerek, aki ki lépett a közös csoportból, ahová az anyagot teszik. Igen, az ilyenek valószínűleg meg fognak bukni. Aki mutat hajlandóságot arra, hogy ő csinálja és próbálkozik, ő átmegy. (Most eléggé benne vagyok, mivel rengeteget segítek anyának)

19/l

2020. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Olyan soknak nem kéne lennie szerintem, tulajdonképpen csak aki nem vesz részt a távoktatásban és összejön neki elég hiányzás meg egyes. Március van, kb két hónap múlva amúgy is zárják a jegyeket, úgyhogy aki eddig hozta legalább a stabil kettest-hármast, annak nem kéne tudnia már megbukni ha beadja a feladatokat, akkor sem ha nem tud vele tanulni a szülő vagy nagyon nehezen érti meg tanári magyarázat nélkül.
2020. márc. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!