Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Lesznek komoly iskolatáska...

Lesznek komoly iskolatáska leárazások augusztus végén szerintetek? Iskolakezdés előtti utolsó napokban? Herlitz, Hama márkájú, elsősöknek való táskák érdekelnének, amik most aranyárban vannak sajnos. :- (

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 15:27
1 2
 1/16 anonim válasza:
Utolsó héten áraznak mindent le,de ne nagy leárazásra várj!
2015. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Amilyen árban van egy komplett iskolatáska szett, 10%-os leárazás is több, mint 2.000 Ft-ot jelentene.

2015. aug. 6. 15:37
 3/16 anonim ***** válasza:

Most volt elsős a kisfiam. Tavaly augusztusban megfogadtam, soha többet nem vásárolok, csak aug. 29-31-én.

A Müllerben olyankor 20% kuponkedvezmény van, a termékek kiváló minőségűek, nem veszek semmit másutt.

A baj az, hogy a gyerek annyira várta az elsőt, hogy nem volt szívem tavaly ezt megtenni vele, de szerencsére már most megérti, hogy meglesz mindene időben.

Táskát mi Budmilt vettünk, kiváló minőség, a családban többnek is bevált, strapabíró. [link]

2015. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves 16:05-ös második válaszoló!

Nagyon hasznos volt a válaszod, köszönöm szépen!

A 20 %-os kupont mikor szokták osztogatni a Müllerben, nem tudod véletlenül? Nem túl sűrűn vásárolok ott, mert kicsit kiesik, de idén tavasszal pont belefutottam egy olyanba, hogy a kasszánál kaptam egy 20 %-os kupont, amit kb. rá egy hétre, egy bizonyos napon lehetett levásárolni.


Szóval a kupont előtte jó pár nappal adták. Van ebben valami rendszer, nem tudod véletlenül?

2015. aug. 6. 16:11
 5/16 A kérdező kommentje:

Amúgy pont pár napja voltunk a Müllerben, láttunk jó táskákat, de horror áron. Mondjuk azok LEGO táskák voltak, külön standon kitéve.

Többi márkát nem néztük meg, sietnünk kellett.

2015. aug. 6. 16:14
 6/16 A kérdező kommentje:
A Budmil táskát nem a Müllerben vettétek, ugye?
2015. aug. 6. 16:15
 7/16 anonim ***** válasza:

Én itt vettem Belmilt (százszor jobb minőségű, mint a Budmil)

[link]

2015. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. aug. 6. 18:27
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy 100x jobb minőségű a Belmil, de a Budmil sem rossz, sőt. Nekem elég az, hogy 4 évig hibátlan állapotú lesz, másra nem vágyom. :)

Bár a Belmilnek nincs több évtizedes eladási statisztikája, így ilyen következtetést még ne vonjunk le.

A Budmilt márkaboltban vettük, rendes garanciával, azt nem vennék papírboltban. Egy ismerősöm járt már úgy, hogy baj volt a táskával (nem Budmil volt), mire közölte az eladó, hogy már nem áll szerződésben a gyártóval, így nincs csere. Ugyan levásárolhatta az árát, de nem volt jó üzlet neki.

2015. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A táskákra most a héten van 20% kupon, a Müller facebook oldaláról letölthető.

Az augusztus végi még nincs fent.

2015. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!