Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi lesz most a nyári szünettel?

Mi lesz most a nyári szünettel?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 18. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
MI lenne? Lesz, ahogy be volt tervezve. Programok nem nagyon lesznek, szerintem. Úgyhogy mindenki otthon poshad.
2020. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Izgalmas, eseménytelen nyárnak nézünk elébe. Nyaralások, táborok, haverozas nélkül. Iszonyat belegondolni is. De hát...
2020. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát majd a 40 fokban ülünk a lakásban, de legalább nem kell még tanítani is a gyereket, miközben dolgozom.
2020. ápr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

A belföldi turizmus júniusban indul!!!

Igen,indul mert muszáj neki különben tönkremegy minden.

Én még reménykedem,hogy a vírus is lecsitul nyárra,és ha nem is lesz teljesen olyan de nem szándékozom a 4 fal között rohadni. Szeptemberben is mikor indulnak a sulik,ovik ( mert indulni fognak) akkor is jelen lesz még a virus vmilyen szinten.

2020. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Az lehet, hogy indul a turizmus, de táborok nem lesznek, gondolom.
2020. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Mivel jelenleg is tanítás van, nem állt le az oktatás egyáltalán, így a nyári szünet is eredetileg tervezett rend szerint jönni fog. Mondjuk ugyanígy bezárva, sehova nem lehet menni... a gyerek nem fogja érzékelni különösképp, hogy vége a sulinak, csak majd nem jön lecke, és még nehezebbé teszi majd a jövő tanév elkezdését, amikor erre lehetőség lesz (gyanítom, nem szeptemberben)
2020. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
De igen,szeptemberben
2020. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Én azért reménykedem még abban, hogy legalább nyárra lehet valami pici program lehetőség a gyermekeknek. A saját programjaim nem érdekelnek, de konkrétan gyerektársaság nélkül szeptemberig szegény fiam nem tudom, hogyan lesz meg. :( Ma bemondták, május elején ismertetik a kilábalási tervet, hogyan térhetünk vissza a normál életbe, nyilván ez nem azonnal lesz. De talán a szabadtéri, szigorú szabályok betartása mellett megrendezett sport elérhető lesz, pl focitábor, több csoport, kevesebb gyermekkel nyár végén, stb. Ahhoz képest, hogy több ország az iskolák újranyitásában gondolkodik, ezek a sportolási lehetőségek még nem is lennének nyár végére olyan merész tervek. Meglátjuk, a remény hal meg utoljára. :)
2020. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as tok megértem. En 31 leszek idén, de semmi másra nem tudok gondolni, mint hogy mikor ölelhettem meg a barátaimat? Nagyon nehéz ez a gyerekeknek. Meg hogy anyukam mikor ölelheti meg az unokáját? De muszaj kitartani, hogy hamarabb vége legyen a korlátozásoknak. Hogy egyszerre a lehető legkevesebben legyünk betegek. Hogy mindenkinek legyen esélye a gyógyulásra aki elkapja.
2020. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pánikolós vagyok, én nem szeretném, hogy szeptemberig kötelező legyen siuliba menni, 25 en vannak fiamék, az egész terem csak pad össze tolva, a tanító néni is 60 lesz. Nem tartom jó ötletnek.
2020. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!