Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Általános elsősnek szerintetek...

Általános elsősnek szerintetek milyen típusú iskolatáska a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Olyan, ami gerincbarát. Lehet, hogy te viszed majd legtöbbször, de ha már fel kell vennie, akkor kímélje a hátát. Ezek az ergonómikus táskák olyanok. Vannak drágábbak, amelyeknél a gyerek magasságához állítható vállpántok vannak. Ez szerintem akkor jó, ha több évig akarjátok ugyanazt használni. Azért benne van a pakliban, hogy megunja a gyerek a mintájàt, vagy már dedós a 4. osztályosnak az egykori elsős táska.
2020. máj. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Mi Decathlonban vettünk egy könnyű, de merev, de párnás hátú, osztott belsejű, kulacstartós túrazsákot. Ötödik éve gyűri, szereti, nem nyafogott újért (pedig beleférne anyagilag és szeret divatozni). Ki is díszítette legós kulcstartókkal :) Azt látom, ezeket az elsősöknek árult dobozokat is úgyis a szülők cipelik (ezt legalább tényleg tudtam én is vinni, ha dögnehézre kellett pakolni pl. szünetek előtt-után) és fél-egy év múlva már leváltják, mert babás a mintája a gyerek szerint.
2020. máj. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Iskola-függő. Érdeklődd meg, hogy mit, mennyit kell cipelniük. Nálunk kizárólag csak a tolltartó, uzsonna volt a táskában, hétvégére jött haza maximum az olvasókönyv. Még másodikban is a 2-3 füzet/könyv volt a maximális tartalom. Ezért azt mondta a tanítónéni, hogy teljesen mindegy, milyen, nem kell ergonomikus, drága, soktízezres, az egyetlen fontos, hogy a gyereknek tetsszen. Volt olyan, aki 50ezres táskával járt (és bár a strapát bírta, a gyereknek 2 hónap múlva már nem tetszett a mintája) és volt, aki 2-3havonta új, kínai boltos 2ezres táskával rohangált.


Nekem fiam van, őt nem érdekli a dolog. Unipap merev táskája volt, SW-os. 2 évig nyúzta, kinőtte, mert ő speciel minden sz@rt magával hord (na nem könyveket, hanem kisautót, tankot, kártyát, mindent). 2 év után váltottunk táskát, hama, nem dobozos, de merev szivacsos táska, bővíthető, inkább már felsős méret. De 2. osztálytól sok gyereken látom az általában nyár végén lidl-ben kapható iskolatáskát (hátizsák-szerű, de a háta szivacsos, ergonomikus, mellkaspántos, derékpántos) is. Igazából mi is vettünk egyet tavaly, mert elsőre túl nagynak ítéltem a hama zsákot (tanulság: ne rendelj kisgyereknek neten próba nélkül). Na de ezen koponya van, a lidl-s meg sima kék, szóval inkább a nagyot hordja.

2020. máj. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Anatómiai táskát rendeltem. Azt hittem kell. 20 ezerért. Majd amikor első nap mentem a szülőire és mondta a tanítónéni, hogy kb. 2 könyvet és egy füzetet küld haza meg a tolltartót rájöttem, hogy felesleges volt. Magában nagyon nehéz a táska. Ahogy elnéztem mindenki kirándulós táskával jár a suliba,hiszen a könyveket benn hagyják, csak a leckét hozza magával. Én megbántam. Ha tudtam volna olcsóbbat veszek neki. Dehát iskola válogatja..
2020. máj. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak ars una könnyü gerinc bárát iskola táskát vetem üresen nincs egy kg táska 3 éve ez táskája imádja .
2020. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekünk a gurulós, hátizsák típusú vált be, igaz a parkoló és az iskola között voltpár perc séta
2020. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 atesz763 válasza:
Elsősnek mindegy, csak annyi a lényeg hogy tetszen neki. De későbbiekben mindenképpen olyat vegyél amiben minél több hely van, és jól bírja a strapát
2020. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!