Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsősnek iskolatáska?

Elsősnek iskolatáska?

Figyelt kérdés

Herlitz loop fajtát néztem ki meg a belmilt.

[link]


[link]


2019. júl. 8. 12:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Vélemény tapasztalat érdekel.
2019. júl. 8. 12:08
 2/9 anonim válasza:
100%

Annak idején, mikor elsős voltam nekem is hasonló ergonomikus iskolatáskám volt.

Szerettem. Kényelmes volt, és nagy hely volt benne

2019. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen fazonu táskák nagyon jók és kényelmesek.Nekünk is ergonomikus van csak lánynak való. Mi szeretjük. Nagyon jól el férnek a könyvek,tolltartó stb. Stapabíró nem megy szét !
2019. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A hát rész vajon egyen méret? Magas vékony fiam van. Neten rendelném a táskát.
2019. júl. 8. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

A helyedben első körben megkérdezném a suliban, hogy mi a szokás, mennyi cuccot hoznak-visznek a gyerekek.

Nálunk tájékoztató, tolltartó, uzsi, kulacs az összes hoznivaló, 1 osztály 2. félévétől jött ehhez 1 db olvasókönyv. 2.-ban is minimális mennyiségű házi (könyv vagy füzet) jött haza hétvégére.

Ezt csak azért írom le, mert kb tök mindegy, milyen a táska kialakítása, mennyire ergonomikus, ha lényegében nem lesz benne súly, ami miatt erre szükség van. Tehát ebben az esetben én bizonyos előre meghatározott keretek között hagynám, hogy a gyerek forma és minta alapján kiválassza azt, ami neki tetszik.

Ebben az árkategóriában különösképpen gagyit nem találsz, tehát a szükséges cca 2-3 évet ki fogja bírni maga az anyag.


Több osztálytársnak is volt herlitz is, belmilt is láttam az osztályben, enyémnek unipap táskája volt, az kb fele ennyibe kerül, viszont legalább star warsos volt, ami akkor piszok sokat száított :D

a 2 évet kibírta, kezd rongyosodni, de ez volt már focilabda, curling korong, lövedék, szóval gyűrte a gyerek rendesen.

2019. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekeim születése előtt papír-írószeresnél dolgoztam, rengeteg Herlitz táskát eladtunk, szerették a vevők. Viszont nem ajánlom a netes rendelést, hacsak nem tudod valahol felpróbáltatni a fiaddal a kinézett típust. Többen jártak úgy pl, hogy ovis ballagásra kapta ajándékba a gyerkőc, aztán jött anyuka irulva-pirulva, hogy lehetne-e cserélni, mert nem jó a méret, nem elég kényelmes, nem tetszik a belső tagolása, vagy épp a mintája miatt sírt az elballagott. :)
2019. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok.

másodikosomnak most rendeltem a neten táskát. Ezer képet megnéztem, véleményt elolvastam, gyerek megnézte, tetszik a mintája, csúcsszuper HAMA iskolatáska.

méretét lecsekkoltam, mindenhol csak pár centis eltérést látta, a mostani táskájához képest.

Megérkezett... konkrétan a gyerek is simán beleférne :o

Leméregettem és kiderült, hogy itt minden méret a hasznos méret volt, a másik táska esetében pedig a gyárilag megadott méretek a tényleges méretet adják magasság-szélesség-mélység külső zsebekkel, fogóval együtt.

Olyan hatalmas, hogy úgy tűnik, még egy darabig a régi táskáját kell hordania.


Szóval tényleg: együtt nézzétek, keressétek és próbáljatok!

(persze ha rápróbálsz egy ugyanilyen márkájú táskát, akkor utána nyugodtan lehet rendelni netről más mintával, de próba nélkül NE)

2019. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

[link]

Lányomnak ilyen táskája van csak sünis mintájú könnyü és szereti nem cseréljük le még idén sem .

2019. júl. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrész személyesen megnézném rendelés előtt, másrészt jót írt az egyik hozzászóló, fontos mennyi cucc kerül bele. Ha bent lehet az iskolaban minden, akkor csak a tolltartót, kulacsot lehet olcsóbb táskában is hozni-vinni. Mi úgy jártunk, hogy sok a cucc, nehéz a táska. Nem bírja el a gyerek, így vehettünk egy másikat, ami gurulós. :-(
2019. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!