Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen iskolatáskát ajánlanáto...

Milyen iskolatáskát ajánlanátok 3.-osztályosnak?

Figyelt kérdés
Most megy majd 3.osztályba a fiam.milyen iskolatáskát érdemes venni?nektek melyik márka vált be?legalább 2-3évet jó lenne ha kibírna,évente nem tudok új táskát venni.
2020. jún. 8. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most megy 4. osztályba a fiam.Mikor kezdtük az elsőt kapott egy puma táskát.Anyukámtol kapta ajándékba.Sajnos nem sokáig birta,az alja kikopott kifeslett,meg az egyik osztály társa olloval megvagdosta.😤

Tavaly vettünk neki egy Heavy Toolst,igaz elég drága volt,de eddig semmi baja.Remélem kibír 2-3 évet is.

2020. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy Hama táskát kapott év elején a harmadikosom. A kis elsős doboztáska után nagyon furcsa volt, kb belefért volna az egész gyerek. Meg is fogadtam, hogy nem veszek több táskát próbálás nélkül és kellene egy kisebb. Aztán a lild-ben voltak nyáron nagyon klassz (hátizsák fazonú, "felsős") iskolatáskák. olcsó volt, vettem, mert cm alapján kisebb... Pont ugyanolyan nagynak tűnt a hátán. És a hama táskán (szintén "felsős" táskaként vettem) koponya is volt, szóval nyilván azt választotta.

pár hét alatt a szemem hozzászokott a méretekhez, már nem volt furcsa.

1 db cipzárhúzó zsinór végi műanyag tört (apa túl erős volt), amúgy mintha új lenne.

Sok hasonló korú ismerősnek lett lidl-s táskája, panaszt nem hallottam még róla.

2020. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Nekem elsőben volt valami random hercegnős táskám, azóta meg vagy Ecada-s vagy ilyen:


[link]


A 12 évet 5 táskával kihúztam.

2020. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos anno megpróbáltam a lehető legolcsóbban kihozni a táska témát, aminek az lett a vége, hogy volt olyan tanév, amikor több iskolatáskát is elnyúzott a fiam. Vagy a pántjuk szakadt le, vagy a varrás mentén foszladoztak, de a cipzárjaik is szörnyűek voltak. 5. osztályban vettünk neki egy budmilos táskát, simán kibírta az általános iskolát. Utána is csak azért kapott újat, mert szimpla fekete, minta nélkülivel akart középiskolába menni. Azt is a Budmilban vettük, második éve bírja. Úgyhogy nekem jó tapasztalataim vannak a márkával, utólag nem bántam meg a táskákra költött összeget. (Az általános iskolai 20-25 ezer között volt, ha jól emlékszem, a mostani olcsóbb, 15 ezer körüli.)
2020. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A Budmil jött be nekünk is. Hamarabb megunta a gyerek mint elkopott volna. 3-4 minta szokott lenni a nagyáruházakban is akciósan augusztus végén, de ha az nem tetszik van márkabolt is sok helyen, csak azok drágábbak.
2020. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 1 osztályba kapott egy ars unás táskát gerinc barát könnyű most végezte el 3 osztály táska még mindig bírja ,nem cseréljük még le .
2020. jún. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andi80018 ***** válasza:
100%
Nekünk is Arsuna táskánk van, elsőben kapta, igaz, hogy 24 ezer volt, de még simán jó lesz harmadikban is. Főleg, mert kb 2 percre van szemben a suli. :-) Esélye nincs még csak elkopni sem.
2020. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nekem heavy tools meg budmil is sokáig bírta ezek azt hiszem nem is voltak drágák a minosegukhoz mérten
2020. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az Ars Una jó minőségű, divatos táskákat gyárt, nem mellesleg magyar cég, azonfelül sok-sok kiegészítőjük is van a táska modellekhez. A budmilról is hasonló véleményen vagyok, ott a ruházati termékeiket is csak dícsérni tudom. Minőségben, árban kiválóak és szintén magyar cég. Úgy gondolom, hogy az értéket, minőséget képviselő magyar cégeket érdemes előnyben részesíteni. Nekem mindkét céggel csak jó tapasztalatom van és szívből ajánlom őket.
2020. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi nekünk nagyon tetszettek az auchanos táskák, de sajnos nem jók azok, szakadtak. Ahogy olvastam, a budmilt ajánlották, ami nagyon jó. Kicsit drágább mint az Auchan de sokkal minőségibb
2020. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!