Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első osztalyosnak melyik...

Első osztalyosnak melyik márkájú iskolatáskát vegyem meg? Melyik jött be nektek és melyikkel van rossz tapasztalata?

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
En a hama-t ajanlom.
2017. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valami tartósat. Nekem elsőben egy budmil táskám volt, a mai napig!!! megvan. Pedig már 18 éves.
2017. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ars Unánk van. Szeretjük, szép és bírja a strapát.
2017. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Belmil van. Nem ajánlom. Csatja állandóan kinyílik, belseje nagyon kicsi.
2017. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ars una ,sünis szép könnyü.
2017. dec. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
unipap táskát vettem az elsősömnek. Eddig bírja, de már most látom, hogy kicsi lesz, ha kell haza is hozni majd tanulnivalót. 1 évet biztosan kibír, utána hama táskát néztem, de ami tetszik, az meg nagyon nagy lenne még neki.
2017. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én viszont nagyon is ajánlom a Belmilt. 3 évig hordta a lányom, úgy tudtam elajándékozni, hogy kopott volt az alja (vastag műanyag, nem dől el a tatyi, nem szakad ki), ezenkívül semmi. Tökéletesen vízálló, a csatja is abszolút jól működött, pedig szinte mindig púposra volt tömve. És több méretben kapható a merev hátú is.

Sztem az előző válaszolóé gyártási hibás volt. (Ismerősöm Belmil tolltartójának a gumírozása 2 hét után tönkrement. Számla nélkül szó nélkül kicserélték.)

2017. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, és az a tolltartó 2 évig hibátlanul működött.
2017. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekünk a BUDMILL jött be több évig is jó
2017. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Herlitz Smart iskolatáskát vettünk a gyereknek. Most 2.-os, még egy folt sincs a táskán, pedig elég nagy strapának van kitéve. Hétfőn és pénteken olyan nehéz, hogy alig tudom megemelni.

Jó a kialakítása, elég nagy ahhoz, hogy a mappák is beleférjenek.

Nekünk az volt a fő szempont, hogy ergonomikus legyen. Ez olyan.


Ilyen a mi gyerekünké:

[link]

2017. dec. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!