Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen a jó iskolatáska (1....

Milyen a jó iskolatáska (1. osztályosnak) és mennyibe kerül minimum (amelyik nem megy szét egy éven belül)?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem minden ismerősöm a BUDMIL táskákra esküszik. 3-4-5 évet kibírnak simán, és nemcsak sport hátizsákjuk van, hanem "rendes" iskolatáskájuk is.

Kisfiam szeptembertől elsős, ilyet vettünk neki [link]

2014. júl. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A jó iskolatáska álló, merevített aljú (Mert a gyerek csak ledobja. Amelyik hajlékony, az el is dől.)

A hátkiképzéséről biztos van fogalmad, mert mindenhol nyomják.

Jó, ha van oldalzsebe. Legyenek fényvisszaverő csíkok.

Az ár... Hát, van olyan 40ezres, ami szétesik fél év múlva és va olyan pár ezres, ami éveket kibír. Nagyon függ attól is, hogy a gyerek mennyire vigyáz rá.

Mi Belmilt vettünk:

[link]

2014. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen volt [link]


nem ment szét 2 év után sem .

2014. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jack Alvin válasza:
BUDMIL
2014. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem a budmil gyorsan elszakadt pedig vigyáztam rá!
2014. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megoszlanak a vélemények.

Hallottam olyat, aki 50ezerért vett táskát a gyereknek, valaki meg a másik véglet. A drága táska sem jobb, maximum szebb kicsit.

Van egy nagyon tehetős ismerősöm, tőle kérdeztem, hogy miylen táskát vett a fiának, mikor elsőbe ment. (én fiam most megy elsőbe szintén) Ő mondta, hogy bár simán vehettek volna 50ezer ft-ért is, bementek a kíniaba, és a fia választott magának egy olyan táskát, ami neki tetszik. Eddig kibírt 2évet, és a gyerek büszkén hordta. Most megy harmadikba, de még ez a táskája van.

MI egy 9ezer ft-ot Hot wheel-es táskát vettünk a fiunknak- azaz ő választotta, mert nálunk most HW őrület van. :)) [link] ilyet vettünk, de nem innen, hanem egy másik webáruházból, ahol olcsóbb volt. :)

Szép a táska egyébként, nekem is tetszik, merevített, sokzsebes- minden szempontból megfelel.

Szerintem a lényeg, hogy neki tetszen és büszkén hordja! :)

Sikeres iskolakezdést kivánok!!

2014. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem igazad van. Ha veszek egy olcsó táskát és lecseréljük félévkor egy másikra még akkor is jobban jártunk, mintha 20e-ért veszek egyből. És legfeljebb gyakrabban lesz új táskája :)
2014. júl. 31. 12:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem amúgy a budmilokat de semmivel sem szebbek mint a kínai boltban lévő táskák, sőt..
2014. júl. 31. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!