Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szerintetek ez megfelelő...

Szerintetek ez megfelelő iskoaltáska elsős kisfiúnak?

Figyelt kérdés
A gyereknek nagyon tetszik, nekem egyedül a mérete a kérdés, hogy vajon elfér-e benne mindene, de mivel autóva hozzuk visszük majd, ezért talán nem nagy gond, ha nem fér bele a tesizsák. Tapasztaltabb szülök mit gondolnak?
2020. jún. 10. 16:40
 1/8 A kérdező kommentje:
2020. jún. 10. 16:42
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha a ygwreknek tetszik, akkor jo.
2020. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ez teljesen megfelelő!
2020. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem látszik jól, hogy milyen a hátrésze. Neten ezért soha nem vettem táskát a gyereknek. Akármilyen keveset van rajta, fontos, hogy kényelmes legyen és biztos tartása legyen. Ezt cak felpróbálva lehet megállapítani.
2020. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit rajta lesz, teljesen jó. Addig volt a gyerekeimen a táska, amikor ekkorák voltak, amíg a kocsitól bementek az osztályig. Ha mindennap vinni kell a könyveket (nálunk kell), akkor felejtsd el, hogy a tesizsák is beleférjen. De azt úgyis hétfőn viszed, pénteken hozod, feltéve, ha a gyerek nem felejti ott :-)
2020. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó. Elképzelhető, hogy fél év múlva már másikat akar. Ha mindig autóval viszitek, alig lesz a hátán. A tesizsák is jobb, ha nem fér bele, mert akkor már túl nehéz lehet.
2020. jún. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Tok mindegy milyen a háta, kényelmes e, hiszen autoval hordjak, max 10 percig kell neki hurcolnia, a-út pedig megteheti a kezében is.
2020. jún. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem kicsi. A 11 cm elég szűkösnek tűnik.

A gyerekem elsős táskája 36x28x17 cm-es volt, és ha már délután a pulcsit is bele akarta tömködni, akkor bizony nagyon össze kellett benne pakolni. És nem hordtak haza házit, csak az uzsis cucca volt benne a tolltartón meg napi 1-2 könyvön kívül.

2020. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!