Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Létezik olyan hogy bentlakàsos...

Létezik olyan hogy bentlakàsos iskola egy 2-dik,egy 5-dik,és egy 8-dik osztàlyos gyerek szàmàra?

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felsőknek szerintem igen .
2020. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztosan van. Hetes ovik is léteznek még, szóval iskolás korú gyerekeknél is szükséges lehet ugyanez a megoldás.
2020. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik diákotthonos elhelyezés általános iskolában is, de az nagyon ritka, hogy egy sima általános iskola legyen teljes egészében bentlakásos. Nálunk a városban a spec. általános iskolának van saját diákotthonja, ahol csak a suliba járó gyerekek vannak, de tudok másik diákotthonról is, ahol több általános iskola tanulói élnek hétfőtől péntekig.
2020. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia. És megtudnàd mondani nekem az iskola cimét vagy a nevét?
2020. jún. 26. 08:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a Vadaskert ilyen, A Hungária Általános Iskola és Kollégium is. Éltes Mátyás, Tüskevár, vagy pl a hercegszántói horvát iskola.


Merrefelé keresgélsz? És mi miatt kellene bentlakásos iskola a gyerekeknek? Az sem mindegy, mert van, amelyik "szakosodott" vmilyen problémára, tehát nem lehet "csak úgy" odavinni.

2020. jún. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!