Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szerintetek szeptembertől...

Szerintetek szeptembertől elkezdődik normális módon az iskola?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 16:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon remélem, hogy lesz rendes oktatás, mert nem valami vidám dolog munka nélkül maradni!
2020. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
80%
Remélem hogy olyan lesz a járványhelyzet hogy igen, és remélem hogyha nem lesz biztonságos akkor nem.
2020. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem elezdődik rendesen szeptemberben, csak attól tartok, hogy nem sokáig fog tartani :(
2020. júl. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
34%
Azok akik mindenképp vinni akarják a gyerekeiket, nem féltik őket? A Fertőzött területeken egyre több a fiatal beteg, akiknek durva szövődményeik alakulnak ki. Sokan hetekig betegek? Belegondoltatok, hogyha a gyerek kórházba kerül, nem mehettek vele? Vagy ha ti kerültök be hetekre, mi lesz a gyerekekkel?
2020. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
78%
És ha nem lesz munkája a szülőnek, emiatt nem lesz mit ennie, esetleg elveszíti a lakhatását mi lesz? Szerintem ez a veszély sokkal nagyobb, mint amit a vírus maga okoz.
2020. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
27%
Kicsit olvasgassatok már utána, komoly hosszú távú hatásai vannak, többek között agyi elváltozásokat okozhat. Persze engem nem zavar, ha a ti gyerekeitek betegek lesznek, csak az enyémeknek ne legyen kötelező megfertőződni.
2020. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
70%
Mert csak a suliban kaphatja el...
2020. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
37%
A legnagyobb esely ott van ra, ha egyebkent ovatosak vagyunk. En rosszul vagyok a gondolattol, hogy szeptembertol kotelezo vinni. Foleg ahogy a sok felelotlen ember viselkedik most.
2020. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
84%

Más meg a munkanélküliség gondolatától van rosszul, mert enni kell, rezsit fizetni kell, élni KELL!

Nem mindenkinek van home office, nem mindenkinek olyan a munkaköre, hogy ez kivitelezhető legyen.

2020. júl. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
85%
Egyetem, esetleg 4 osztályos középiskola lehet online. De általános sikola, ovi, bölcsi nem. Magyarországon kétkeresős családok vannak, kisgyereknek felügyelet kell, különben munkanélküli lesz az egyik szülő
2020. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!