Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szerintetek szeptembertől...

Szerintetek szeptembertől elkezdődik normális módon az iskola?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 16:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
35%

Jó lenne,ha aki tudná,otthon tarthatná a gyerekeit,mint én.

A vírus még itt van,a felelőtlen emberek miatt sokan megint meg fognak betegedni.

A gyerekek nyalják falják egymást,rátrüsszögnek,köhögnek egymásra,nemhogy másfél métert,de 20 centit se képesek betartani.Aki nem fél emiatt,annak mégis,mi nyithatná fel a szemért?Semmi.

Két tábor van,az óvatosak,és a beleszariak.

Környezetemben 3 kijavításosról tudok.Az egyik meghalt,a másiknak egy hónapig! volt pozitív a tesztje tünet nélkül,ha nem lett volna kórházban,mennyi embert fertőzött volna össze???A harmadik tüdőgyulladással került kórházba,és egy hónap múlva epe nélkül távozott,a vírus megtámadta a belső szerveit,az epéjét már nem tudták megmenteni.Van egy negyedik is,szintén a belső szerveire ment rá,nála cukorbetegséget okozott,és élete végéig marékszámra szedheti a gyógyszert,úgy odalett...

Az ötödik egy Londonban költözött magyar család egészséges,10 éves kisfia.Lélegeztetőgépre került...

Szóval én NEM-mel szavazok!!!

2020. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
9%
Drágám, ha Németországban élsz, akkor nem mindegy neked, hogy itthon miként megy majd az oktatás? Járasd a gyerekedet a szuper német suliba, majd a kiváló német egészségügy meggyógyítja.
2020. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 qkker1 ***** válasza:
32%
Jelenleg csak én vagyok kint, a család még otthon van.
2020. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
73%

Remélem lesz. Max ahol lesz eset az soklában, zárják be pár hétre (max 1 hónapra), de azt se muszáj.

Aki nem vinné, azoknak külön online oktatás kellene, évfolyamonként egy országosan, de az rendes legyen, mert a pedagógusok nem tudnak suliban, meg "digitálisan" is oktatni egyszerre.

2020. júl. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!