Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A Tescoban augusztusban le...

A Tescoban augusztusban le szokták akciózni a tanszereket?

Figyelt kérdés
Sajnos eddig nem figyeltem, de úgy gondolom, mint pl húsvét előtt a nyulakat 20%kal, aztán esetenként 50...
2020. júl. 27. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Fogalmam nincs, mert hiába, hogy már 5.-be megy a lányom, a Tescoban esküszöm egy radírt nem vettünk még.

De akcióra válaszolva: szerintem most nem, mert sokan tartanak attól, hogy fölösleges lesz megvenni dolgokat, hátha megint megkavarják a sz..t az online oktatással.

2020. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Mi mindig az első nap után vásárolunk be. Akkor adják úgy is a könyveket, meg hogy mi kell. Csak a táskát, tolltartót és egy füzetet visz a lányom ilyenkor.
2020. júl. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tecsóban sem fogod olcsóbban megkapni akciósan sem, mint ahogy MOST lesz a lidl-ben a füzet, tolltartó pl. De a hátizsákjuk is nagyon klassz, strapabíró, és ahogy láttam, most is ez a fazon lesz, csak más színekben.


[link]

2020. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Konkrét elképzelésem van, hogy miket szeretnék, ezek közül csak 3 dolog van és olcsóbb a lidlben, mint ahol kinéztem, azokat meg is fogom ott venni
2020. júl. 28. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha konkrétak az elképzelések, akkor nem biztos, hogy jó ötlet leárazásra várni.

A lidl cuccai jó minőségűek, a füzetek, táskák, kreatív cuccok mindenképpen. Rajzhoz még megfizethető és jó a nebulo márka (én egyetemi órán használtam az olajpasztellt, temperát, vízfestéket, semmi gondom nem volt vele). Grafit kb mindegy, a legolcsóbbat -o-connect- használjuk, a gyerek is, én is (ami nekem sz@r, azt nem adnám a kezébe).

2020. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia!Most az Intersparban is vannak tanszer akciók.
2020. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már megvan minden!

(plussz nem tudom láttam-e már valaha interspart - eldugott kis helyen lakunk)

2020. aug. 9. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!