Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kisgimisnek milyen rajz/techni...

Kisgimisnek milyen rajz/technika eszközöket kell(ett) venetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy iskolafüggő, de mi még nem kaptunk listát. A kedvenc márkák meg most kaphatóak, szeptemberre már kifutnak.


Gondolok itt vízfesték, tempera, pasztell kréta stb. félékre.


7. évfolyam



2020. aug. 8. 11:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Természetesen "vennetek".
2020. aug. 8. 11:33
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Majd amit kérnek. Nem fut ki semmi és nem is szeptemberben kaptok listát. Ha mégis, nagyon gyenge egy iskola....
2020. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%
A hetedik osztály miért lenne kisgimi? Az még bőven általános iskola
2020. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

3!


Mondjuk nekem egyértelmű, hogy a gyerek 6 osztályos gimibe megy

2020. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

5!


Nem, az gimnázium, de ne zavarjon.

2020. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
5: Az gimnázium, csak 6 osztályos. Nem is ugyan azt tanulják, mint általánosban, szóval tök más az egész.
2020. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Én ugyan csak 4 évfolyamos gimibe jártam, de ott már konkrétan semmit nem kértek, mert minden eszköz (olló, ragasztó, kül festékek, színes ceruza, zsírkréta, karton, rajzlap stb) biztosítva volt a rajzteremben, a suli saját alapítványa vette meg ezeket (átlagos állami iskola, nem drága magán). Nem lehet, hogy nálatok is ilyesmi lesz, ezért nem kaptatok listát?
2020. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem értem, aki nem ért hozzá, miért nem hallgat... Jól mondja a hetes. Más a tanterv is, más a besorolás is. Nem véletlen, hogy külön kategória pl. a Zrínyi matek versenyen is az áltálános iskolás és a gimnazista hetedikes.


2! De, van, ami kifut. Pl. a Lidl szezonálisan árulja a vízfestékét, ami egyszerűen verhetetlen. És ez csak egy példa.

2020. aug. 8. 13:29
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Hát akkor vedd meg az atlagot: vízfesték, tempera, rajzlap, színes lapok, stb. De ha x márka kifut, muveszellatoban bármikor tudsz venni kiemelkedő minosegu termeket.

Nincs amúgy ismerős, akinek oda járt a gyereke?

2020. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Amikor én voltam gimis, rajta összevissz egy grafit ceruza kellett arra a két évre, amígtanultuk. Alakzatokat, modelleket rajzolni, nem kellett se színes, se festék, se semmi ilyesmi. Néha kellett egy vonalzó is, de semmi extra.

Vagy ez művészeti suli?

2020. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!