Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha egy gyereknek a 8 osztályos...

Andi80018 kérdése:

Ha egy gyereknek a 8 osztályos gimnáziumhoz két tantárgyból csak négyese van, azok közül, amik számítanak, van esélye úgy is, hogy felvételt nyer? Érdemes-e jelentkezni úgy is?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 08:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg igenis jobb a 6 és 8 osztályos gimnázium, mint a 4. Én 6 osztályosba jártam, tudom milyen, nemcsak okoskodok, mint egyesek. És nem mind versenyistálló. Aki oda való, annak szabadideje is marad.
2020. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha központi irásbelit megírja 85+ pontra akkor simán felveszik.
2020. okt. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sokkal jobb a 8 osztályos gimnázium, nekem a tesóm járt ilyenbe, nála láttam. Az én lányom is most harmadikos, jövőre nekimegyünk a felvételinek. Ha nem veszik fel akkor sincs dráma.
2020. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen, mi is megpróbáljuk, persze ha a harmadik év végét ki tudjuk hozni jól. Elég maximalista nálunk a magyar tanár, egyelőre négyesei vannak irodalomból, de remélem tudunk javítani. Ami pl hozzánk a legközelebb van suli, ott nézik az éneket is. Ezt nem tudom, mennyire veszik komolyan, hát a fiamtól elég messze van az ének. :-)
2020. okt. 9. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!