Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Fiadnak hány pár cipóje van...

Fiadnak hány pár cipóje van összesen?

Figyelt kérdés
Otthoni papucsot is beleértve, kérlek sorold fel hányfajta cipő szükséges és évszakváltás/méretváltáskor milyen praktikumot használsz...

2020. okt. 31. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

2.osztályos a fiam.

Itthonra van neki: 1 papucs,1 mamusz,1 edzőcipő,1 magasszárú bélelt cipő,1 bakancs.

Iskolába: 2 edzőcipő,1 gumicsizma,1 magasszárú cipő,1 csizma.

Illetve van plusz cipője arra eltéve ha megyünk programra,stb.

Amikor a sulis cipő kezd lerongyolódni akkor kinevezzük itthoninak,ésva suliba veszünk újat.

Itthonra ha venni kell lábbelit akkor a pepcos is bőven megteszi,azt nem sajnálom ha nyúzza.

2020. okt. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem írj kort is. Egy 1,5 éves és egy ovis között lesz különbség 🙂
2020. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Jelenleg van 2 bakancsa, mindkettô bélelt, az egyik vastagabban, mínuszokra a másik olyan 5 fokig plusz esőbe. Van egy zúzható edzőcipője meg egy őszi cipője. Benti nincs, papucsa nincs. 3 éves, nem ovis.
2020. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Általában egy utcai (szezontól függ, hogy vászon, sneaker vagy bakancs), sokszor egy kirándulósabb vízálló (szandál, hótaposó, mikor épp minek venné hasznát), egy papucs, egy tornacipő, és egy focicipő (mert jár). Nincs praktikum, megveszem, amire épp szükség van, nem szoktam előre venni, mert kiszámíthatatlan, melyik évszakra mekkorát nő a lába. Volt, amikor csak 1 hónapig tartott ki egy méret és volt, amikor 5-ig is. Max. utcainak ősztől valami nagyjából sötétet szoktam választani, ami az év 2-3 alkalomra ünneplőnek is elsüthető. :)
2020. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
8-9 éves fiú
2020. okt. 31. 13:09
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Egy vastag de nem bélelt bakancs, egy magasszárú bőr tornacipő, 2 félcipő ( az egyiket csak divatozni hordja néha.

Nincs külön iskolai meg otthoni cipője, kivéve a benti szandálját, amiben napközben van.

2020. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Huhh,kinek okoz ekkora gondot hogy ennyi cipője van a fiamnak?

1es voltam!!

2020. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Andi80018 ***** válasza:
100%
Hát, nekem egy igen aktív, nemsoká 9 éves fiam van, ezért neki van egy játszós cipője, egy "elmenős", ezek rövid szárúak, van egy tesire természetesen, és egy őszi vízálló magas szárú. Még télre kap egy vastagabb bakancsot. :-)
2020. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Andi80018 ***** válasza:
Ja, egy papucs úszáshoz még. Házi cipő nincs.
2020. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Andi80018 ***** válasza:
Jaa, igen meg a váltó a suliban, az még lemaradt.
2020. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!