Menjen iskolába?

Figyelt kérdés
14 éves lányom testhőmérséklete 37,8 fok. Mondja hogy fáj a feje, kicsit rázza is a hideg. Szerintem holnap nem kellene iskolába mennie, főleg a vírus miatt, de alapból azért is hogy ne fertőzzön senkit és ne érezze rosszabbul magát. Anyukám erre teljesen kiakadt, hogy csak lógni akar a gyerek, holott szerintem nem, eddig csakis akkor mondta hogy rosszul van ha tényleg rosszul volt. Amikor például kiment a bokája, a testnevelés tanár nem hitt neki, így is végigcsinálta az órát, ami szerintem egyáltalán nem korrekt, de most itt nem ez a lényeg. Na jó, enyhén túlmagyaráztam hogy a lányomnak hőemelkedése van, de ugye ti sem vinnétek így suliba?

2020. nov. 12. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem...
2020. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elengedd. Egyrészt, mert hazaküldik COVID-gyanúval, másrészt meg az a 37.8 még menni fog feljebb is.
2020. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
37.8- at az orvosok már láznak tekintik. Ezt nem lehet szimulálni. (Feltéve ha nem rakja bele forró teába, de kétlem, főleg ha ott cs gy mellette)
2020. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szuper nagymama... De szerencsére neki már nincs ebbe beleszólása, a döntés joga a tiéd. A lányod nem érzi jól magát, holnap péntek, szerintem semmi égbekiáltóról nem marad le, ha otthon marad és pihen. Aztán hétvégén úgyis meglátjátok, hogy alakul a betegség, de így ne menjen be, se önmaga, se más miatt.
2020. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd. Anyukamek tanárok. 3 hete otthon coviddal az anyukadfele szülők miatt. Nem biztos, hogy a lanyodnak az van, de ha igen, lehet neki mindössze ennyi lesz, más meg kifekszik tőle. Tanárok, konyhás néni stb.
2020. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Covid nélkül se engedném.. beteg, mi ezen a kérdés?
2020. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy nem venném. Covid nélkül se. Anyukádról inkább nem mondok semmit, de az biztos, hogy te ismered jobban a gyereked. Ha még kamuzni se szokott, hogy merül fel egyáltalán, hogy beküldenéd betegen?(Amúgy is hazaküldenék, és még a tanároknak is meglenne a véleménye rólad.)
2020. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jav. Nem vinném
2020. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne menjen maradjon otthon.
2020. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis mérnek lázat , és úgyse engedik be.
2020. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!