Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Lehetséges,hogy kötelezővé...

Lehetséges,hogy kötelezővé teszik a Covid19 elleni védőoltást az iskolákban? Ha a gyerek jövőre menne elsőbe,és megtagadom az oltást,lehet bajunk belőle? Vagy a gyerek kihagy egy évet,és 8 évesen kezd?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 20:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen hülyeséget nem tudom hogy lehet kitalálni.

Kizárt h jövő őszig kötelezővé tegyék a gyerekeknek a covid elleni oltást, főleg mivel egyrészt addig nem is lesz elegendő oltás erre, másrészt gyerekeket valószínűleg egyáltalán nem fognak oltani mert rájuk legkevésbé veszélyes a vírus.

De a kérdező logikáját nem értem más szempontból sem: ha viszont kötelező lenne az oltás azt nyilván nem lehetne megúszni azzal h 1 évvel később íratod be iskolába, Jézus😂😂

2020. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
16 év alattit nem is lehet beoltani a Pfizer vakcinájával.
2020. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
15%

9-es: köszönöm a kioktatást. Amúgy próbáltad megtagadni a kötelező védőoltásokat a csecsemődtől? Mert a tájékoztatóban ez van benne.

Iskolába járni valóban nem kötelező, ezt én is tudom, de mondjuk tanítsd a 14 éves gyereked kémiára, fizikára, matekra, nyelvre otthon, miközben ellátod a háztartást és dolgozol is. Na, ugye? Akkor inkább járjon iskolába. a tankötelezettséget egyébként ellenőrzik, otthoni magántanuló nem lehet a gyereked csak úgy, benne vagyok, tudom. Ahhoz az kell, hogy a gyerek sni-s legyen minimum, és legyen pedagógus a családban, vagy fogadj magántanárt. De érdemes lovagolni a szavakon. Nyilván tömegesen otthon oktatják a gyerekeiket az emberek, tehát nem kell aggódni a közösségbe járás szabályain.

Most már tudom, hogy hozzák az oltást, de amikor a kérdés íródott, még nem volt oltás.

Egyébként meg nem lesz kötelező.

2020. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
22%

13!


Nem, nem tagadtam meg semmi oltást.

Az én gyerekem jár iskolába.

Amikor a kérdés íródott már volt oltás.

De, esélyes hoyg kötelező lesz.


Szia.

2020. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!