Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Év végi ajándék,én nem adnék?

Év végi ajándék,én nem adnék?

Figyelt kérdés

Az SZMK már a 4. Év végi ajándékon ötletel,40-50 ezres tételben.

A mi osztályfőnökünk egy nem normális "gyereknyúzó",sokan már elmenekültek előle másik iskolába,zenésztársai sem szeretik.Az én gyerekem 4évét is tönkretette,de erre tojnak rá a többiek,akik csókosok,így nem bántotta őket.

Ha nem szeretnék részt venni ebben a "buliban",mert a rosszullét fog el tőle,ha csak rágondolok is mit művelt gyerekekkel,családokkal,hogyan tegyem?Az osztálypénzelvileg kötelező,fényképet kérnek meg szép üzeneteket,amiket egy könyvbe tesznek.Az üzenetet még támogatom,de csak azért,hogy ráébresszem,mit tesz,tett egyes gyerekekkel.

Mit írjunk neki,hogy "üssön",és észrevegye magát?Milyen "mélyen szántó" gondolatot tudnánk címezni neki "hálából"?Van ötletetek?


2021. febr. 9. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem járatnám oéyan iskolába, ahol ennyire unszimpatikus a tanár.
2021. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Csak szólok, az üzenet nem fog elérni a tanárhoz. Ha nem akarsz bele adni ah ajándékba, akkor enm teszed, nem kötelező.

Engem inkább érdekelné, hogy miért hagytad ott a gyereket ebben az iskolában, ennél a tanárnál, ha olyan xar.

2021. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Miert nem vitted el innen a gyereket?

Amit kigondoltál ne haragudj de elég gyerekes

2021. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Hadd ne magyarázkodjak,hogy miért nem vittem el...

Hosszú folyamat volt ez.Aki elvitte,annak költöznie is kellett családostul pl,mert a másik iskola nem itt van.

Plusz nem támogatom a menekülést,hogy egy ember miatt több tíz másik szívjon.Harcoltunk vele épp eleget nem csak ölbe tett kézzel néztem,amit művel...

Van esetleg olyan,aki a kérdésemre is tud valamilyen ötletet adni,vagy engem martok tovább?

2021. febr. 9. 13:38
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ötlet. Közlöd, hogy te nem adsz bele az ajándékba, mert nem vagy elégedett a tanárral. Ennyi.
2021. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Írni meg semmit sem kell, mert úgysem kapja meg. Ha mondandód van neki, akkor szemtől szembe oda állsz elé és elmondod.
2021. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Igen,tervezem,hogy megmondom neki,de mondjuk pont tojik rá,mert már voltak ilyen -esetek,és nem érdekli.Büszke is rá,hogy "kemény".

De miért ne jutna el,ha minden gyerektől kérnek üzenetet?Többen is írtátok.2 A4-es fotópapírra nyomtatott képet kérnek üzenettel.

Gondoltam hátha van köztetek,aki valamilyen frappáns,találó idézetet tudna írni.

2021. febr. 9. 13:56
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk mert aki összerendezi, meg fogja nézni és nem adja tovább azt, ami nem megfelelő? Komolyan, ez nem jutott eszedbe?
2021. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az "ütős" üzenetnél ezerszer beszédesebb, ha egyszerűen ti nem vesztek részt az ajándékba. Se fotó, se idézet. Max A4-es papíron a gyereked neve, hogy darabra meglegyen (ne merüljön feledésbe, de ahányszor a kezébe kerül, gondolkozzon el azon, hogy ez most miért is?)
2021. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

9!


Csak kérdezem, ha te rendeznéd össze ezt a könyvet, nem néznéd meg, mi van a lapokon? Nem fognak se üres lapot, se oda nem illőt bele tenni, hidd el. De maga az ötlet is óvodás szintű, mármint az "ütős" szöveg, hogy elgondolkozzon a tanár....

2021. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!