Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Év végi ajándék,én nem adnék?

Év végi ajándék,én nem adnék?

Figyelt kérdés

Az SZMK már a 4. Év végi ajándékon ötletel,40-50 ezres tételben.

A mi osztályfőnökünk egy nem normális "gyereknyúzó",sokan már elmenekültek előle másik iskolába,zenésztársai sem szeretik.Az én gyerekem 4évét is tönkretette,de erre tojnak rá a többiek,akik csókosok,így nem bántotta őket.

Ha nem szeretnék részt venni ebben a "buliban",mert a rosszullét fog el tőle,ha csak rágondolok is mit művelt gyerekekkel,családokkal,hogyan tegyem?Az osztálypénzelvileg kötelező,fényképet kérnek meg szép üzeneteket,amiket egy könyvbe tesznek.Az üzenetet még támogatom,de csak azért,hogy ráébresszem,mit tesz,tett egyes gyerekekkel.

Mit írjunk neki,hogy "üssön",és észrevegye magát?Milyen "mélyen szántó" gondolatot tudnánk címezni neki "hálából"?Van ötletetek?


2021. febr. 9. 13:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt vágod, hogy az ilyen ajándékok 95%-a a szemetesben köt ki, addig is ott rohad a tanár munkahelyén egy szekrényben? Max ha egyszer belenéz, az ilyen jellemtelen ember nem fogja lapotgatni. Tök leszarja mi van benne a gyerekedről. Úgyhogy hiába szánnád bosszúnak, meg utolsó szurkapiszkának, nem jönne össze.
2021. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!