Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Alsós gyereked megy hétfőn...

Alsós gyereked megy hétfőn iskolába?

Figyelt kérdés
Nálunk eddig egy osztálytársa jelezte hogy megy. Én tanácstalan vagyok.
2021. ápr. 16. 09:09
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
94%
Megy
2021. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell igazolni orvosilag.

Hivatalos kérelem van azt kelll aláírni és nem kell mennie.

2021. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is megy,mivel mi szülők már be vagyunk oltva,és mentálisan már káros, lelkileg is rottyon van és minden nap kínlódás,cirkusz a lecke. Este nyolckor meg írjuk mert nem hajlandó nekiállni napközben.
2021. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
88%

2. vagyok. Férjem itthonról dolgozik még májusban, belefér neki hogy nem 1 gyerek van itthon hanem 2, én félig irodában vagyok, félig itthon. Szerintem így jobb h mind a kettő itthon van, én veszélyesebbnek és károsabbnak azt találom ha egyik suliban másik itthon. Orvosi igazolásra nincs szükség, kérelmet írtunk az igazgató felé. Eddig csak 4 napot hiányzott, ez a 3 hét simán belefér.

Eddig ahogy néztem ismerôsök között, a kb a fele nem engedi még suliba az alsósát.

2021. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
37%

Nah meg ez fordítottjára sült el, hogy lehet kérni nálunk ( iskolai csoport ) mindenki jelezte és 16ból 5 en mennének a többiek nem.

Nah ilyenkor legyen okos az ember.

2021. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
79%
Fiam nem megy. Az osztály fele marad otthon. Hibrid oktatás lesz. Zoomon követhetik az uskolai órákat és lesz külön feladat is nekik.
2021. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
94%
Megy, 17 gyerekből 6 nem megy. Nálunk leáll az online oktatás, krétában lesznek a feladatok. Kereskedelemben dolgozunk, vállalkozók vagyunk, úgyhogy így is benne vagyunk a sűrüjében. A kisebbik november óta nem jár oviba, egyéni fejlesztésre járunk, mert szorong az oviban. Nem igazán segít rajta, ha egyáltalán nincs közösségbe. A nagyobbiknál pedig az osztályban 2 hónapja csak annak a gyereke nem volt pozitív, akit nem teszteltek, szóval szerintem át is ment rajtunk.
2021. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
95%

Nem mennek. Nálunk kérvényt kell írni, de csak hogy le legyen papírozva, mindenkinek engedélyezik.

Nem mondom, hogy év végéig így marad, egyelőre kivárunk, és ha pár hét múlva tovább enyhül a helyzet, mehetnek. Bár mindkettőnek van elég jegye, így semmiképp nem lesz szükség osztályozóvizsgára (ezt az ofők mondták), nem cél, hogy teljesen lemaradjanak.

2021. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Most érdeklődtem. Nálunk 1 gyerek csak aki nem megy. Úgyhogy a lányom menni fog.
2021. ápr. 16. 12:06
 20/43 anonim ***** válasza:
93%
Nem megy, összeszedtünk egy hányásos vírust.
2021. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!