Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Alsós gyereked megy hétfőn...

Alsós gyereked megy hétfőn iskolába?

Figyelt kérdés
Nálunk eddig egy osztálytársa jelezte hogy megy. Én tanácstalan vagyok.
2021. ápr. 16. 09:09
1 2 3 4 5
 31/43 Andi80018 ***** válasza:
90%

Megy, harmadikos, Én örülnék is, ha minél többen hiányoznának az osztályból, mert úgy sokkal jobban tudnának haladni, és könnyebb az oktatás.

Egyébként maximálisan megértem azokat, akik nem viszik be gyereket.

2021. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a 25 gyerekből csak 10 fog menni hétfőn. Online nem lehet követni az órákat.
2021. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 Andi80018 ***** válasza:
94%
Az igen! Mondom, tök jól járnak, akik bemennek. :-)
2021. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
94%
Fiam másodikos, én pedagógus vagyok, mindketten menni fogunk. Az osztályából eddig 3 gyerekről tudok, akik biztosan nem jönnek, így is maradnak 24-en. Egyetértek azzal, aki a pozitívumot is meglátja abban, ha többen még otthon maradnak, hiszen ez mindkét félnek jó lehet. Az otthon maradók szülei megnyugodnak, de a bejárósok szülei is, mert jóval alacsonyabb lesz az osztálylétszám.
2021. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk is megy a gyerek.
2021. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
77%
Nem megy. 16-ból 4 vagy 5 gyerek eddig biztosan marad otthon.
2021. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
82%

Nem megy. A 250 óra hiányzás meg full kamu. És nagy a káosz a fejekben. Az van a jogszabályban, ha 250 óránál többet hiányzik, és nincs elég jegye, akkor kell osztályozóvizsgát tenni. Mi november óta itthon vagyunk, félévkor 3 tárgyból kellett a lányomnak osztályozóvizsgát tenni. De ez az osztályozóvizsga sincs kőbe vésve, hogy mikor és mekkora anyagból kell. Nálunk az volt, hogy ami dolgozat elmaradt, azt megíratták vele, nem kellett az egész éves anyagból írnia. Ha mondjuk egész évben itthon lennénk, akkor lehetne az, hogy negyedévente bemegy dogákat írni, az is osztályozóvizsgának minősül.

A fiamnak van elég jegye, mert a tanárok hazaküldték a dolgozatokat. De ennek ellenére azt mondta az ofő, hogy az igazgató ragaszkodik az osztályozóvizsgához. Pedig nem teheti kötelezővé, hiszen minden témazárót megírt. De azt hiszem nem fogok kötözködni, alsós, nem olyan nagy ügy, azt mondta az ofő, írni, olvasni, számolni tud, majd valamit összeraknak neki, valami könnyűt. Eddig mindenből csak ötöse van, megbukni biztosan nem fog, mert folyamatosan tanultunk itthon, a többi meg nem érdekel, mert az alsós jegyek még nem számítanak.

Amúgy nálunk az osztály harmada itthon marad, és nem lesz hibrid oktatás. A Krétába beírják az anyagot, és ennyi.

2021. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2021. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
9%
Egy kérdés, mi lesz ha bizonyítottan koronás lesz az egyik tanár vagy szülő? Mindenki pánikszerűen otthon marad? Akkor már úgyis késő.
2021. ápr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
25%
Es akkor aki nem megy annak gyűlnek az órák és 250nél osztályozó? Nekem ez még mindig nem tiszta
2021. ápr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!