Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A kisiskoláskorú gyermeked...

A kisiskoláskorú gyermeked jár most iskolába vagy nem?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. ápr. 27. 22:54
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
49 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
45%
Unokatestvéremet (7 éves) nem viszi az apja iskolába, de ő még csak elsős. Nem ő az egyedüli az osztályban, kb. csak a fele megy be. Minden nap megkapják az órai feladatokat házinak. Lássuk be, a kisgyerekek nem tudnak vigyázni, összefertőzik egymást pikk-pakk... Korai volt ez és amúgy is felesleges már így a nyári szünet előtt pár nappal...
2021. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
40%
Magàntanulò. Ha nem lenne vìrus, akkor sem menne iskolàba.
2021. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%

Jár, elsős. Amíg itthon volt kínszenvedés volt minden nap, annyira nem akarta csinálni a feladatokat!

29-ből csak 4 gyerek nem jár most

2021. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%
Ezt most minden nap meg kell kérdezni? Nem, nem jár. Az osztályban 6-an maradtak itthon a 18-ból. Nem kötelező járni, a szülő döntése.
2021. ápr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%

Nem jár.

20 fő van az osztályban, már csak 3 gyereket nem visznek.

A fiam még biztosan itthon lesz, egyrészt mert gyenge a felső légúti rendszere és féltem, másrészt kismama vagyok és úgy döntöttünk, inkább kibírunk még pár hét elszeparálást, minthogy baj legyen.

Egyébként nagyon ügyesen tanul.

2021. ápr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%

Jár. 2. osztályos, a tavalyi évünk is iszonyú nehéz volt, sok a lemaradás.

Hiába ülök mellette órákat, próbálom magyarázni neki, de én nem vagyok tanár, nem tudom olyan hatékonyan átadni az anyagot.

Ráadásul a mi sulinkban sok technikai baki is volt, szóval nekünk mindenképpen jobb a személyes óra.

Kisvárosban élünk, kevés a fertőzött és azok is többségében idősek. Ha azt látnám hogy a kisgyerekeket támadja a vírus akkor persze nem vinném.

2021. ápr. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Másodikos a fiam, nem jár, de jövő héttől már viszem, ha nem lesz semmi gond az iskolában. Kivártunk még egy kicsit, de a végtelenségig nem akarom itthon tartani, ez a 2 hét már nagyon megviseli így, hogy a többek járnak.
2021. ápr. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%
hétfőtől karantén, beteg lett a tanítónő.
2021. ápr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert féltjük.
2021. ápr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%

Akinek a férje vagy ő maga (anyuka) jár dolgozni, az mindegy, ha viszi iskolába.


Én is a férjemtől kaptam el.


A gyerekektől nagyon nehéz elkapni, mert általában nem köhögnek a covidtól.

2021. ápr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!