Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolatáska nagyon vékony...

Iskolatáska nagyon vékony gyereknek? Tudnátok márkát, típust javasolni?

Figyelt kérdés

Max. 17 kiló lesz őszre, nagyon keskeny a válla.

Tudom, hogy többnyire mi fogjuk cipelni még a táskát elsőben, de azért nem bánnám, ha nem kétszer akkora lenne, mint a gyerek.

Amit eddig láttam, túl széles.



2021. máj. 27. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Én is gondban voltam ezzel, bár az én lányom 19 kiló volt, 15"-os st.right táskát vettünk neki, ez is picit nagynak tűnik, de még mindig kisebb, mint a többi és sajnos ez is tele van pakolva minden nap :S
2021. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy emlékszem a Herlitznek vannak szűkebb fazonjai:

pl:

[link]

[link]

[link]


Vagy az Ars una anatómiai M nevezetű fazonja, ebből is volt nálunk az osztályban:

[link]


Illetve még az ilyen típusú táskák, ezek szerintem könnyebbek is, keskenyek is (Unipap és Derform a gyártója ezeknek):

[link]

[link]

[link]

2021. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Vannak húzható, guruló iskolatáskak (ezeket persze hátra is lehet tenni, és úgy vinni). Keress rá, nagyon jók vannak, nem megy szet a gyerekek gerince. Én miután vettem a lányomnak, az osztályban több szülő is érdeklődött, most talán négy gyereknek is ilyen van. Szuperjo találmány!
2021. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

A fiam pici is, vékony is, jó ha 20 kiló volt év elején, ilyen táskája van, elbírja, és nekem tetszik rajta. :)

[link]

2021. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Ars uns táskák legjobbak ha Pesten laktok akkor menjetek el személyesen az ARS UNA boltjában és ott fel is próbálhatják az összes táskát.
2021. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak ilyen van, két éve hordja. Ő is nagyon vékony volt, most is az. A táska jól pakolható, a pántokat elöl össze is tudja kapcsolni, mint a túrahátizsákoknál.

[link]

2021. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ars Una,belmil
2021. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nézelődök.

Nekem mind hasznos volt, nem tudom, hogy ki szabadult ide lepontozni.

2021. máj. 28. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!