Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Vesztek valami kis ajándékot...

Vesztek valami kis ajándékot a tanároknak?

Figyelt kérdés
Elsős a gyermekem 2 ofő van. Ma derült ki hogy nem lesz közös ajándék a tanároknak, mert a fél osztály cseszik fizetni az osztálypénzt.
2021. jún. 14. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs is osztálypénz. Majd akkor veszünk osztály szinten közös ajándékot, amikor átkerülnek majd másik tanárhoz, így most év végén egyéni döntés, hogy ki ad és ki nem. Mi virágot adunk. Az én időmben is ez volt a szokás, most is így teszünk.
2021. jún. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem vettem, készítettem. Mint minden évben. Mellé virág, vagy csoki, attól függ, mennyire lesz időm és hőség.


Amúgy van közös ajándék, de ez a "külön" az én saját köszönetem.

2021. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk közös ajándék pedagógusnapra és a tanítónők névnapjára van (de jellemzően az is valamilyen cserepes virág + csoki/bonbon.) Nagyobb ajándék úgy mint az 1-esnél, amikor másik tanárhoz kerülnek, plusz akkor a gyerekek is készülnek saját készítésű ajándékkal is.

Évzáróra majdnem mindenki visz egy szál vagy kisebb csokor virágot, van aki csokit. Ajándék nem szokás.

2021. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vettem, idén fizettem osztálypénzt, de sokan nem fizettek, elszámolás nem volt, hogy ki fizetett ki nem, mennyi volt a bevétel mennyi a kiadás, az anyuka aki gyűjtötte, azt írta az osztály Facebook csoportba, hogy év végére elfogyott az osztálypénz, fertőtlenítőszerre és szájmaszkokra kellett költeni, osztálykirándulásra, illetve ajándékra sem maradt, ami elég érdekes, mert fertőtlenítőszert kap a suli államilag, korlátlanul, szájmaszkot meg küldtünk be mi is nagyobb csomaggal meg mások is... Igy amikor még az ajándék miatt is kértek plusz pénzt, azt már nem fizettem be, és ezentúl osztálypénzt sem fogok fizetni, úgyis bármi volt külön kellett rá küldeni pénzt.
2021. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!