Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolai ballagáson...

Középiskolai ballagáson "kell"/illik a tanároknak virágot vagy ajándékot adni?

Figyelt kérdés
Nekünk általánosban szinte kötelező volt, nem tudom középiskolában mennyire "várják el"

2018. ápr. 15. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván sulifüggő, nálunk nem várták el. Akiket szerettünk, azokhoz elmentünk szerenádozni, és azok osztályszinten kaptak valamit.
2018. ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is osztályszinten volt hogy ki ad kinek asszem; de aki akart még külön, az is adhatott.
2018. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az érettségi után, a banketten adtunk egy szál virágot mindenkinek, akit meghívtunk. Egyedül az osztályfőnök kapott egy picit nagyobb ajándékot. Ezeket a maradék osztálypénzből vettük és még plusszban behozott mindenki x forintot. Egyénileg pedig senki nem adott senkinek semmit.


Szerintem egyébként nem kell, ha meg elvárják, akkor az már rég rossz. Valami kis apróság pl. kis csoki, bonbon vagy egy szál virág, egy kép az pont elég, ha valakinek szeretnétek adni.

2018. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor én érettségiztem, a tanárok mindig hatalmas virágcsokrokkal mentek haza.
2018. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!