Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szerintetek mennyi esély van...

Szerintetek mennyi esély van arra, hogy szeptembertől- októbertől újra online oktatás lesz?

Figyelt kérdés

Van esély arra, hogy az alsó tagozaton jelenléti legyen?

Ti, szülők hogy készültök? Vásároltok mindent ugyanúgy, vagy az online-ra álltok rá?


2021. júl. 28. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Alsó tagozaton szerintem egy darabig biztosan jelenléti lesz, dehát kitudja
2021. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alsóban bejárós lesz
2021. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Benne van a pakliban. De a vásárláshoz ennek mi köze. Ugyan azok kellenek itthon is a tesi cuccot kivéve.
2021. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem tuti nem lesz online oktatás, se újabb zárások. Logikátlan lenne a politikai lépések miatt.

Gondoljatok bele. A drága kormány arra propagált, hogy oltassunk és ha lesz 5 millió, akkor szabad lehet az ország. Ha most a negyedik hullámban a nem oltottak miatt zárás lenne, akkor csorbulna a bizalom, hiszen eddig a nyitás miatt “kellett oltani”, most meg visszavennék, mert juj inkább mégse kellene az utcán lenni?

Nem vagyok kormány párti, de az nyilvánvaló, hogy maguk ellen beszélnének ha ősszel megint zárások lennének bármilyen szférában.

2021. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
#4 most ezt úgy írod, mintha nem történt volna már meg kismilliószor, hogy hétfôn A-t mondtak, kedden meg B-t cselekedtek 🤷🏼‍♀️
2021. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem, más országokban, ahol van a delta variáns sincsenek nagy szigorítások. Sok a beoltott már.
2021. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Biztos vagyok benne, hogy nem lesz. Re getegen be vannak oltva vagy már átestek a betegségen,nem tud szerencsére annyira felfutni már, hogy ebből lezárás legyen. A tavalyi őszi hullámnál rosszabb biztosan nel lesz és akkor sem volt lezárás.
2021. júl. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Én is biztos vagyok benne, illetve van ismerős magasabb körből, aki mondta, hogy ne készüljünk így az elsősömmel.


Egyrészt nézd a híreket, 20 beteg naponta semmi az 5,5 millió oltotthoz képest, másrészt jönnek a választások, úgy kell látszania, hogy legyőzték az egészet, meg kell a gazdaságnak a munkaerő, meg a szavazatok..


Biztos vagyok benne, hogy max annyi lesz, hogy legyen maszkjuk a gyerekeknek, ha kellene. Abban hazudnak, ami az ő érdekük. Ebben nem fognak, nem érint a covid elég embert, azt a pár(zömében idős vagy kisebbségi embert) pedig majd kipécézik, hogy mi megmondtuk, hogy oltakozzon.. Azt fogják kiemelni, hogy nem oltottak, ha meghalnak..


ÁH..


Na mindegy. Nagyon drukkolok egy kormányváltásnak.

2021. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem lesz szerintetek lezárás, mert sok a beoltott, akkor minek kell szerintetek a harmadik oltás?! Ugyan már 😜
2021. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem lesz, ebben biztos vagyok. Ha mégis, akkor nagyon ideges leszek az összes laposföldhívő ismerősömre, aki nem oltatta még be magát, mert akkor ezt nekik köszönhetjük majd.
2021. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!