Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Vennél olyan füzetborítót,...

Vennél olyan füzetborítót, ami egészében tapad a könyvre?

Figyelt kérdés
Most lesz elsős a gyerekem, minden füzetét és könyvét be kell kötni átlátszó fóliával. Két fajtát kapni, az egyik csak csíkban tapad, a másik teljesen ráfeszül a könyvre. Nekem 20 éve a csíkos volt és utáltam, hogy mindig csúszik, de nem tudom milyen lehet a teljesen rátapadós.. Ti melyiket használjátok?
2021. júl. 30. 10:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kézügyességed, szerintem a teljesen rátapadós jobban védi a könyvet, csak nehezebb buborék nélkül felrakni, több türelmet igényel. Viszont ha van kedved bíbelődni vele, inkább azt javasolnám.
2021. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Ars unás full tapadósat vettem 2 éve a csíkos helyett. Hát zongorázni lehet a különbséget. Nagyon könnyű feltenni, ne aggódj.
2021. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A címkét, amin a neve és az osztálya van, azt a borító alá, vagy fölé ragasztottátok? Gondolom praktikus alá ragasztani, hogy ne ázzon el, ha véletlen leönti, meg kevésbé sérül, vagy inkább fólián kívülre tegyem?
2021. júl. 30. 10:46
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Alá. Kivéve, ha kincstári könyv, akkor fölé, hogy könnyebb legyen a kövi gazdijának átragasztani.
2021. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

a5-ös füzetekre lehet kapni vastag fóliából füzetborítót. Az a legjobb, nálunk már 3 éve használatban van, nem rongyolódik.

Könyvekre a szélén tapadósat használjuk. Csak a keménytáblás olvasókönyv kapott teljesen ragasztósat.

2021. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Én teljesen tapadóssal csinálom és alá raktam a címkét. Macerásabb, mint amelyik egy csíkban tapad, de én szeretek ilyenekkel babrálni. Türelem játék és lassabb, oda kell figyelni, hogy ne legyen buborékos vagy ne "gyűrődjön".
2021. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Nekem anno mindig ilyen teljesen tapadós borítóm volt. Sokkal strapabíróbb, mint a többi (amik régen voltak). Amikor az osztálytátsaim könyvei úgy néztek ki, mint a saláta, az enyémnek semmi baja nem volt.

Plusz praktikus, mert átlátszó, a gyerek is ránézésre tudja, melyik könyv van a kezében

2021. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha kol sonzott konyv, akkor sima hagyomanyos bedugos borito kell ra, nem szabad tapadosat hasznalni.
2021. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenéért nem csinálják ezeket a könyveket úgy, hogy ne kelljen semmit ragasztani rájuk?

Csak költői kérdés, de komolyan ámulok, hogy ebben ugyanott tartunk, mint 30 éve.

Azt hittem, hogy mire az én gyerekem tart itt, már nem kell a bekötéssel bíbelődni.

2021. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én őszintén nem tudom amúgy, minek kell bekötni.. hacsak nem a vízhatlanság miatt, de ott úgyis tönkremennek a lapok, ha eléri a víz a könyv alját és tetejét.
2021. júl. 30. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!