Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babának is be vásárolt...

Második babának is be vásároltatok ujj dolgokat vagy teljes egészében a tesó ruháit hordta?

Figyelt kérdés

Van egy Kisfiam. Ugy néz ki most kislányunk lesz. Van azért sok ruha. De kell is vanni. Attol függetlenül, hogy a babakék rugdalozot itthonra rá fogom adni. Meg most január elejére vagyok ki irva. A fiu március végén született.

Hol érdemes most babaruhákat venni? Akki benne van a vásárlásban?

Az f&f eseket nagyon szerettem a Tescoban. 😊


2016. szept. 12. 10:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Ha mindeképpen újakat akarsz én a H&M ajánlom.

Nekem az f&f nem jött be se méretügyileg se tartósságilag.

2016. szept. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Ujj :D
2016. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok uj dolgot vettem, pl.:Scamp, Lidl.
2016. szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A c&a is szuper☺ ott is remek kis ruhákat lehet venni, októberben meg lesznek a glamour napok általában szokott 20% kedvezményes kupon lenni a c&a-ba 😉 Én tutira nem fogom kihagyni😆
2016. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Jaj! Bocsi most látom csak , hogy mit irtam ki!!! Új!

Én szerettem az f& f - eseket. Jo volt a méret is minősége is.

Ujjatlan badyk a sima fehér vajon mien árban van most!? Nem néztétek véletlenül? Az kellene avrugdalozok alá , hogy téli baba lesz.

2016. szept. 12. 11:16
 6/17 anonim ***** válasza:

2 éves a kislányom, most vagyok 37 hetes a kisfiammal! Pár dolgot örököl a nővérétől, fehér-bézs-sárga-zöld holmik, de konkrétan ruhát keveset, mivel már az elejétől kezdve sok lányos ruhája volt, amit a kisfiamra végszükség esetében sem adnék rá!:)

Szóval sok ruhát vásároltam neki is! Rendeltem külföldről, brendonban is vettem, H&M stb... :)

2016. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a sima feherek 2-3ezer korul vannak az ötös csomagok(plusz ha talalsz belole a kiarusitasnal meg olcsóbb) amugy nálunk nagyreszt orokolte a kicsi,de volt,h 700Ft-ert vettem 5 db F&f bodyt...na azon meg a penztaros is rohogott,hogy hol találtam..szoval en folyamatosan nezegetem a baba/gyerek cuccokat..
2016. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ruhákból szinte semmit nem használtunk. Nem az eltérő nem miatt, hanem mert az egyik őszi, a másik tavaszi gyermek, így a legtöbb uniszex ruha (overál. rugdalózók, stb) nem volt jó méretben.


Az F&F és a C&A mellett a Lidl és a H&M ruhák jöttek be nekünk árban és minőségben.

2016. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekünk sok olyan ruha van amit rá tudok majd adni a kicsire. Unisex szinek Hálistennek.

Még sokat kaptunk anno babalátogatoba és soha nem volt a fiamon mert nagy baba volt és kinőtte mire ideértek vele vagy túl vastag mert jött a joidő. Most azért téli baba lesz.

De ha valoban kislány ami nem is olyan biztos mert nem mutatja meg magát rendesen, akkkor biztosan veszek neki csajos kis cuccokat.

2016. szept. 12. 13:34
 10/17 anonim ***** válasza:
Érdemes benézni még szerintem a tescoba, mert már kirakták az őszi ruhákat, hátha még találsz leárazottakat :)
2016. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!