Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tornatanár szokott "fegyelmező...

Tornatanár szokott "fegyelmező" jegyet adni?

Figyelt kérdés

Például ha valaki megszólal tornaórán,vagy ha futni kell, és húzza a száját, hogy nincs kedve,de nyilván lefutja, viszont ezekért bevágja az egyeseket,de magát a feladat teljesítésére nem kap jegyet? Tehát ezzel nem a nyújtott teljesítményét (futás,kislabdadobás)értékeli,hanem megbüntetni,és eleve egyest kaphat csak ilyenkor.

Mert kb.ez olyan nekem, mintha matek órán bejelenti a tanár, hogy dolgozat, és amelyik gyerek azt meri mondani (ki nem mondta még?), hogy jaj,ne, annak automatikusan,azonnal egyes lesz, hiába írja meg mondjuk akárhanyasra.

Én nem emlékszem rá, hogy a hosszú iskola éveim alatt ne az adott tantárgyból nyújtott teljesítményemet osztályozták volna,hanem a véleményemet.

Már több hete ez megy,a fél osztály tele van egyesekkel.



2021. okt. 13. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hányadik osztály?

Az nem opció, hogy ez a fél osztály beszél az igazgatóval?

Nem tartom normális dolognak.

Nekünk régen a fizika tanárunk volt olyan, hogy ha valaki pl ásított, kihívta felelni, és direkt nehezeket kérdezett, persze 1es osztályzat. De legalább mondhatta, hogy a tananyagot nem tudta, azt osztályozta... Nem volt korrekt, de nem kapásból 1es volt.

2021. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ötödik osztály, most kezdett az iskolában a pedagógus, most végzett a főiskolán.

Nekem fura, hogy ilyenekért egyes jár.

Sőt,ha valaki azt mondja,xy belesétált a futásba,vagy ezt azt csinált,már azonnal megy is a karó,"bemondásra"...

2021. okt. 13. 16:37
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a gyereked tanáráról van szó. Én a helyedben besétálnék a fogadó órájára.
2021. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen.

Tegnap volt fogadó óra,de nem mentem be,mert gondoltam várok,hátha abbamarad a dolog.Ma viszont megint egyest kapott, mert piszkálták, és ő szólt a gyereknek, hogy hagyja békén.

Ez elég volt az újabb egyeshez,mert beszélt órán.

2021. okt. 13. 18:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ez manapság mennyire jellemző, de emlékszem hogy felső tagozatban valamikor kaptam én is ‘-2’-es jegyet… nem viccelek, az osztályfőnököm megmutatta a naplóban. Igaz ez már 13-15 éve volt, de úgy látom csak vannak még ilyen gyöngyszemek.

Én beszélnék a tanárral is, illetve az osztályfőnökkel is.

2021. okt. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,így fogok tenni.
2021. okt. 13. 18:32
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy tudom, hogy nem fegyelmezhet a tanár osztályzattal. Beszélj vele, ha nem hat, akkor ofő, igazgató.
2021. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pedig órai munkára van beírva a Krétába,a mai 50%,a futás 100%,és be is van írva, hogy arra kapta a jegyet.
2021. okt. 13. 20:15
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem lehet magatartás miatt tantárgyi jegyet adni, ennek ellenére szoktak sajnos. Mondjuk nem pont tesiből jellemző. Én panaszt tennék.
2021. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Magatartásra nem, de órai munkára kaphat egyest. Tehát ha a tanár úgy ítélte meg, hogy egész órán nem csinált semmit akkor igen.

Beszéljetek a tanárral, mert ez így nem normális.

2021. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!