Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit lehet tenni tanárral?

Mit lehet tenni tanárral?

Figyelt kérdés

Ma nem volt órájuk az iskolában, helyette elvitték a gyerekeket a Müpába, ebéd nem volt gyerekeknek.

Csomagoltam főtt ételt, és gyerekem azt meséli hogy a tanár nem engedte hogy amit vitt főtt kaját megegye, helyette adott neki rántott husos zsemlét. Nem is engedte hogy megegye a kajáját és felmelegitse a mikron. ez a lényege.


És a táskájában megromlott az étel, és elvittem étterembe kajálni este fele. Milyen szervhez kéne fordulnom, az jó oké igazgató nőhöz és utána? Kérlek segítsetek nekem Köszönöm szépen Ez minek minösül? Mit követett el a tanár? Nem jut eszembe, olyasmit hogy gyerek korlátozása?



2021. nov. 30. 18:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem volt orajuk es tudtad, hogy kirandulni mennek, minek csomagoltal neki fott etelt? Nyilvanvaloan azt utkozben nem lehet megenni.

Hol akarta megmelegiteni, a mupaban?

Es hogy jon ide, hogy te este etterembe vitted?

2021. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Brekulon válasza:
98%
Iskolába nem visznek főtt kaját a gyerekek. Az ugyanis könnyen romlik hűtetlenül, igy egy tanár sem vállalja a kockázatot. Ez mindíg így volt!!! Nem tudom, volt e egyáltalán erre lehetőség a Müpába?! Ezzel a jogi hókusz-pókusszal meg csak kinevettednéd magad. Ha esetleg visszafognák, hogy ne szaladjon ki a busz elé, akkor is így vélekednél? Korlátozták a szabad mozgásban? Vagy az más?
2021. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért hallgasd meg a tanár oldalát is mielőtt az igazgatóhoz rohansz meg mindenféle szervekhez fordulsz, mert egyáltalán nem biztos hogy bármit is elkövetett. Hol, mikor akarta megenni a főtt ételt, a többi gyerek mikor/hol/mit evett, milyen előzetes információt kaptatok erről, mivel indokolja a tanár hogy nem engedte megmelegíteni? Mert azt például teljesen megértem ha a Müpa közepén egy egész osztállyal nem indult neki mikrót keresni csak a te gyereked kedvéért, főleg ha ötször elmondta előre hogy tartós, hidegen fogyasztható ételeket csomagoljatok.
2021. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%
Istenem, gyere le közénk...
2021. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
97%
Irigylem a problémádat!
2021. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
97%

Bárhová fordulhatsz, ahol ki akarod röhögtetni magad.

Nem szokás ilyen esetekben főtt ételt csomagolni a gyerekeknek. Romlandó ételt pláne nem csomagolunk iskolai kirándulásra. A rántotthúsos vagy szalámis szendvics tökéletes megoldás.

A gyereked nem halt éhen, nem lett rosszul, nem éhezett. A romlandó kaja csomagolása a te hülyeséged.

2021. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
98%

A mi sulinkban mondjuk anno volt mikro es huto es lehetett vinni fott etelt is, de nyilvanvaloan kirandulos napra nem ilyen kajaval kell keszulni.

En nem ertelek kerdezo, tenyleg. Orulj neki, hogy a tanar meg szendvicset is adott a gyereknek.

Es tenyleg nem ertem, hogy jon ide az etterem. Csak nem akarod azt is a tanarra fogni? :D Hat igen, a gyerek es az etetese penzbe kerul, ez ilyen.

2021. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
99%
... és mindig csodálkoznak, amikor elmondom, hogy a tanári pályát főleg a "kedves" szülők miatt hagytam ott. A francnak van kedve vitatkozni az ilyen mar.hákkal, akik szabályosan feljelentenék a tanárt, mert nem engedte, hogy Pistike a MÜPA-ban mikrózza a pörköltet....
2021. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem. Mi az elképzelésed? Feljelented a tanárt, mert ő gondoskodott arról, hogy a gyerekednek legyen mit ennie?

A program gondolom előre le volt szervezve, plusz emlékszem amikor én voltam iskolás, mindig elmondták, vagy a tájékoztatóba leírták, hogy szendvicset, vagy egyéb hideg kaját csomagoljanak nekünk.

2021. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Anyám borogass.... :)))))
2021. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!