Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit szóltok ehhez? Ti készen...

Mit szóltok ehhez? Ti készen álltok?

Figyelt kérdés
[link]

2021. dec. 14. 14:04
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
kifejtem a véleményem kommentben
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
❓❓❓❓❓❓❓
2021. dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1: Mire utal a 7 db piros kérdőjel?
2021. dec. 14. 15:11
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Készen állok, de nem akarok.
2021. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok, meddig marad ez az online oktatásos helyzet? (akárcsak így készenléti opcióként is lebegtetve) Most már mindörökre?
2021. dec. 14. 15:34
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz online oktatás
2021. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Idegileg nem állok rá készen. Mondjuk nálunk 1 hónapon belül másodjára van online oktatás fertőzés miatt a harmadikos fiamnak, úgyhogy lassan már megszokom újra. Egy örökmozgó 15 hónapos mellett nagy élmény, de ez van.
2021. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Nincs online oktatás, nem tudom, honnan szeded ezt.
2021. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Nincs és nem is lesz online oktatás, innentől kezdve ez csak szájtépés.
2021. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Ki mondta, hogy online oktatás lesz? Amúgy én diák vagyok, de bevallom, én sem vagyok éppen IT-ninja, ne biztos, hogy kapásból tudnám, hogyan kell virtuálisan "írni" egy táblára pl. Bele kell jönni, gyakorlat, megértés és türelem kérdése. Meg egy nagy adag motiváció.
2021. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

A legtöbb iskolában online oktatásnak keresztelték el a tanárok fizetett szabadságát. Két iskolás, es egy óvodás gyerekünk van, és gyakorlatilag en végeztem el az elmúlt másfél évben a gyerekeink tanítását. Egy vicc volt ez így. Tudok olyan iskoláról, ahol tisztességesen megtartották az órákat alsóban is, felsőben is, de nálunk és még nagyon sok gelyen zéró munkát végeztek a tanárok.

Ugyanakkor szeretem, ha itthon vannak mindhárman. Lenyugodtak, tanulnak rendesen mindent, amit kiírok, megtanítok nekik, nekünk ez bejön.

Úgy gondolom, hogy ez a vírus még sokáig gondot fog okozni ilyen téren, de tulajdonképpen a rendesen megtartott online oktatás egy hatalmas, pozitív lépés lenne az oktatásban. A gyerek az ország bármelyik iskolájába jelentkezhetne, es nem kellene elköltöznie kollégiumba, ha az ország túlfelében levő iskolát választanánk.

Kell a gyereknek a személyes találkozás, de nem biztos, hogy az osztálytársakkal, hanem a szabadidőben a barátaikkal jobb lenne.

Szóval én sajnálom, hogy a tanárok jó nagy része azzal együtt hisztizik fizetésemelését, hogy ezt a remek lehetőséget lustaság, inkompetencia miatt bem használták ki.

Lehetne ezt jól is csinálni úgy, hogy a szülő tudjon mellette dolgozni otthon, kisebb gyerekkel foglalkozni, vagy csak simán a házimunkát elvegezni.

A mostani formában (ha en nem önállósítottam volna magunkat) kibírhatatlan tehet ez így mindenkinek.

Nem hinném, hogy általánosan lenne újra online oktatás, de gyerekek, osztályok lesznek karanténban még evekig. Ezért is felháborító, hogy nem kepesek normálisan oktatni onlineban.

2021. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!