Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős kislánynak már füzős...

Elsős kislánynak már füzős tornacipőt kell venni, vagy jó a tépőzáras is még?

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha betudja kötni akkor fűzős, ha még nem akkor a tépőzáras is megfelel :D
2018. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk direkt fűzőset kértek (bentinek lehet tépőzáras, de tornacipőnek fűzős). Jobban tartja a lában tornázás során, illetve megnaulnak masnit is kötni a gyerekek. Már aki. Az enyém nem :/
2018. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nálunk meg direkt tépőzárasat kérnek.

Az én lányomnak amúgy még soha nem volt fűzős cipője, de azért megtanítottam a nyáron cipőt kötni. Az öltözködős tempója mondjuk nem valami gyors, szóval nekünk nagyon is jó még a tépőzáras. :-)

2018. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmit nem mondtak, hogy ilyen vagy olyan kell. Legyen és kész. Ha tépőzáras, akkor az, ha fűzős, akkor az.
2018. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hú hát akkor lehet jobb ha megvárom ezzel a szülőit hogy mit mondanak?
2018. aug. 24. 11:01
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

Fiamnak ilyen volt elsőben és másodikban is. Nem volt semmilyen kikötés a cipőre nézve. Tudott cipőt kötni, de lassan, annyi idő meg nem volt két óra között vacakolni vele, így a tépőzárast vettük.

2018. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, a szülői a biztos.

Nálunk tesiszakos az osztályfőnök, és ő a fűzőshöz ragaszkodik. Még úgy is, hogy ő kötözgeti a gyerekek cipőjét.

2018. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nálunk tépőzárast vetem tavaly neki.
2018. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Na meg volt a szülői, és fűzős cipőt kért a tanító néni, ezzel csak az a gond, hogy 31-es méretben nem nagyon lehet kapni.

Tudja valaki hogy hol lehet normál áron 31-es fűzős cipőt venni tornaórára?

2018. aug. 29. 12:43
 10/14 anonim ***** válasza:
kínai boltokban, pepcoban, deichmannban.
2018. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!